Registrikaart · Äriregistri kanne 12998647
Heigo Vare Management OÜ
- Registrikood12998647
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202599 156 €
- KMKR numberEE101897675
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Heigo Vare Management OÜ
- Registrikood
- 12998647
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.02.2016
- KMKR number
- EE101897675
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Karla küla, Vaadi tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 99 156 € | +14 | |
| Müügitulu muutus | 222 493 € → 99 156 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 99 156 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 99 156 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 222 493 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 164 179 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 106 299 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 88 840 € |
| 2021 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 20 737 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 80 999 € |
| 2020 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 1609 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 73 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 99 156 € | 222 493 € | 164 179 € | 106 299 € | 109 577 € | 82 608 € | 73 750 € |
| Ärikasum enne makse | −10 249 € | 5755 € | 1724 € | −8531 € | 7979 € | 17 563 € | −9444 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 249 € | 5755 € | 1724 € | −8531 € | 7979 € | 17 563 € | −9444 € |
| Tööjõukulud | 11 259 € | 10 893 € | 5398 € | 0,00 € | 2984 € | 3393 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 249 432 € | 265 006 € | 74 512 € | 95 569 € | 97 379 € | 114 479 € | 52 495 € |
| sh käibevarad | 102 524 € | 86 625 € | 42 816 € | 62 929 € | 61 000 € | 77 122 € | 7136 € |
| sh raha | 1958 € | 6523 € | 577 € | 99,00 € | 19,00 € | 12 096 € | 80,00 € |
| Omakapital | 33 718 € | 43 967 € | 38 212 € | 36 488 € | 45 019 € | 37 040 € | 19 477 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 107 842 € | 94 412 € | 34 517 € | 45 107 € | 38 780 € | 54 761 € | 19 708 € |
| Pikaajalised kohustised | 107 872 € | 126 627 € | 1783 € | 13 974 € | 13 580 € | 22 678 € | 13 310 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,5 % | 16,6 % | 51,3 % | 38,2 % | 46,2 % | 32,4 % | 37,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −10,3 % | 2,6 % | 1,1 % | −8,0 % | 7,3 % | 21,3 % | −12,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.