Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14005573

OÜ Mahemek

Registrisse kantudMaksuvõlg 3274 €
  • Registrikood14005573
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202463 335 €
  • KMKR numberEE101873275
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3274 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 02.03.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.03.2016 2016, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Mahemek
Registrikood
14005573
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.03.2016
KMKR number
EE101873275
Aadress
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Simuna alevik, Turu põik 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu63 335 €+12,2
Müügitulu muutus36 259 € → 63 335 €+15
Maksuvõlgnimekirjas 3274 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €16 tuh €32 tuh €48 tuh €63 tuh €2019202020212022202363 335 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 62 735 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202562 735 €
2024Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025600 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200835 570 €
2023Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008689 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200812 187 €
2022Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008600 €
2021Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008750 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20086514 €
2020Metsavarumine EMTAK 20086050 €
2019Metsavarumine EMTAK 200810 882 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120162017201812019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20201
20191
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu63 335 €36 259 €12 787 €750 €13 164 €11 482 €
Ärikasum enne makse39 611 €9523 €6719 €−2005 €2802 €1067 €
Aruandeaasta kasum39 611 €9523 €6719 €−2005 €2802 €1067 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €723 €1445 €
Varad kokku77 038 €33 252 €13 837 €5561 €8278 €6524 €
sh käibevarad73 317 €30 498 €13 383 €4819 €4692 €94,00 €
sh raha71 622 €9919 €4639 €4692 €16,00 €
Omakapital58 644 €19 032 €9511 €2792 €4797 €1995 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised14 549 €14 220 €4326 €1827 €3481 €3492 €
Pikaajalised kohustised3845 €0,00 €0,00 €942 €0,00 €1037 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000011
Omakapitali osakaal varadest76,1 %57,2 %68,7 %50,2 %57,9 %30,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust62,5 %26,3 %52,5 %−267,3 %21,3 %9,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3274 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang