Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14005691

Far Mills OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14005691
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 202325 428 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 23 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

69/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 02.03.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.03.2016 2016, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Far Mills OÜ
Registrikood
14005691
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.03.2016
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
27 775 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 11
Aadress kehtib alates
11.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
OLEKSANDR SIEBOV91 % · 25 275 €Ainuomand02.09.2023
GameFounders Asia Invest OÜ9 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Oleksandr SiebovJuhatuse liige20.06.2017
Kadri UgandMenetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik11.12.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Oleksandr Siebovotsene osalus18.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu25 428 €+8,6
Müügitulu muutus13 547 € → 25 428 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
93299Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8927 €18 tuh €27 tuh €36 tuh €2019202035 709 €2021202225 428 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 25 428 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 200825 428 €
2022Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 200813 547 €
2021Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 200835 709 €
2020Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 200831 106 €
2019Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 20082013 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2023)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 25 428 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Ameerika Ühendriigid24 015 €
Iirimaa1413 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201620172018201920202021202202023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu25 428 €13 547 €35 709 €31 106 €2013 €
Ärikasum12 660 €9576 €35 709 €7655 €1317 €
Kasum enne tulumaksustamist12 549 €9184 €35 596 €7429 €1316 €
Aruandeaasta kasum12 549 €9184 €35 596 €7429 €1316 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku84 343 €72 531 €61 994 €24 014 €16 585 €
sh käibevarad427 €1059 €406 €12 014 €4585 €
sh põhivarad83 916 €71 472 €61 588 €12 000 €12 000 €
sh raha427 €1059 €406 €12 014 €1037 €
Omakapital81 343 €68 794 €59 610 €24 014 €16 585 €
sh osa- või aktsiakapital27 775 €27 775 €27 775 €27 775 €27 775 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum41 019 €31 835 €−3761 €−11 190 €−12 506 €
Lühiajalised kohustised3000 €3737 €2384 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Aruanne esitatud27.06.202430.06.202314.07.202230.06.202103.08.2020
Omakapitali osakaal varadest96,4 %94,8 %96,2 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust49,4 %67,8 %99,7 %23,9 %65,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang