Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14007460

SANDRA GROUP OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14007460
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202517 307 €

Usaldusväärsuse indeks

51/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 04.03.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.03.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SANDRA GROUP OÜ
Registrikood
14007460
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.03.2016
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Majaka tn 15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu17 307 €+7
Müügitulu muutus18 607 € → 17 307 €-2,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81211Hoonete üldpuhastusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4652 €9304 €14 tuh €19 tuh €2019: 8890 €20192020: 10 717 €20202021: 9153 €20212022: 10 530 €20222023: 17 951 €20232024: 18 607 €18 607 €20242025: 17 307 €17 307 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 17 307 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hoonete üldpuhastus EMTAK 202517 307 €
2024Hoonete üldpuhastus EMTAK 202518 607 €
2023Hoonete üldpuhastus EMTAK 200817 951 €
2022Hoonete üldpuhastus EMTAK 200810 530 €
2021Hoonete üldpuhastus EMTAK 20089153 €
2020Hoonete üldpuhastus EMTAK 200810 717 €
2019Hoonete üldpuhastus EMTAK 20088890 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu17 307 €18 607 €17 951 €10 530 €9153 €10 717 €8890 €
Ärikasum enne makse4078 €6559 €2941 €2860 €−364 €7241 €7413 €
Aruandeaasta kasum4078 €6559 €2941 €2860 €−364 €7241 €7413 €
Tööjõukulud2491 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku39 905 €35 076 €34 296 €31 502 €25 655 €25 873 €18 949 €
sh käibevarad35 218 €28 024 €24 663 €20 360 €21 461 €24 049 €16 536 €
sh raha25 189 €16 312 €
Omakapital35 907 €31 829 €31 286 €28 345 €25 509 €25 873 €18 632 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised3998 €3247 €3010 €3157 €146 €0,00 €317 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1000000
Omakapitali osakaal varadest90,0 %90,7 %91,2 %90,0 %99,4 %100,0 %98,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust23,6 %35,3 %16,4 %27,2 %-4,0 %67,6 %83,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang