Registrikaart · Äriregistri kanne 14012225
BAM Real Estate OÜ
- Registrikood14012225
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202583 400 €
- KMKR numberEE102427277
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BAM Real Estate OÜ
- Registrikood
- 14012225
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.03.2016
- KMKR number
- EE102427277
- Osa- või aktsiakapital
- 2550 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Artelli tn 15
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| BTVH OÜ | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| SPIFF GROUP OÜ | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| OÜ Sireli Varahaldus | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Argo Luude | Juhatuse liige | 11.03.2016 |
| Mihkel Õnnis | Juhatuse liige | 11.03.2016 |
| Bruno Tammaru | Juhatuse liige | 11.03.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Argo Luude | kaudne osalus | 01.09.2018 |
| Bruno Tammaru | kaudne osalus | 01.09.2018 |
| Mihkel Õnnis | kaudne osalus | 01.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 83 400 € | +13,3 | |
| Müügitulu muutus | 83 400 € → 83 400 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725055163
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 83 400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 83 400 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 83 400 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 70 350 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 58 018 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 736 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 736 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 244 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 83 400 € | 83 400 € | 70 350 € | 58 018 € | 22 736 € | 22 736 € | 11 244 € |
| Ärikasum | 81 071 € | 82 015 € | 67 319 € | 56 956 € | 18 615 € | 20 620 € | 10 116 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 107 423 € | 24 496 € | 37 984 € | 43 286 € | 10 105 € | 13 231 € | 25 779 € |
| Aruandeaasta kasum | 107 423 € | 24 496 € | 37 984 € | 43 286 € | 10 105 € | 13 231 € | 25 779 € |
| Varad kokku | 1 842 345 € | 2 212 303 € | 2 399 249 € | 1 877 805 € | 2 291 673 € | 1 855 503 € | 1 236 031 € |
| sh käibevarad | 981 445 € | 1 414 903 € | 1 707 749 € | 890 305 € | 1 079 273 € | 880 603 € | 261 131 € |
| sh põhivarad | 860 900 € | 797 400 € | 691 500 € | 987 500 € | 1 212 400 € | 974 900 € | 974 900 € |
| sh raha | 7945 € | 92 036 € | 37 749 € | 1560 € | 326 368 € | 271 907 € | 111 131 € |
| Omakapital | 270 680 € | 163 257 € | 138 762 € | 100 778 € | 57 492 € | 47 388 € | 34 157 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 160 707 € | 136 211 € | 98 228 € | 54 942 € | 44 837 € | 31 607 € | 5828 € |
| Lühiajalised kohustised | 71 665 € | 219 046 € | 121 856 € | 158 174 € | 276 405 € | 134 115 € | 1874 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 500 000 € | 1 830 000 € | 2 138 631 € | 1 618 853 € | 1 957 776 € | 1 674 000 € | 1 200 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,7 % | 7,4 % | 5,8 % | 5,4 % | 2,5 % | 2,6 % | 2,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 128,8 % | 29,4 % | 54,0 % | 74,6 % | 44,4 % | 58,2 % | 229,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.