Registrikaart · Äriregistri kanne 14012521
Kindel Vedu OÜ
- Registrikood14012521
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025178 287 €
- KMKR numberEE102078419
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kindel Vedu OÜ
- Registrikood
- 14012521
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.03.2016
- KMKR number
- EE102078419
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Lääneranna vald, Nurme küla, Telliskivi
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Janis Toonikus | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Janis Toonikus | Juhatuse liige | 01.06.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Janis Toonikus | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 178 287 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 118 817 € → 178 287 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256707808
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | |
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 164 070 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 164 070 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 9517 € |
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 2960 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 1740 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 91 462 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 14 850 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 6800 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 3830 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 1875 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 143 889 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 42 730 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4764 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 3670 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 875 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 161 127 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 12 541 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 3652 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 171 804 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1400 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 153 109 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 440 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 116 389 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1942 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1408 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 09.12.2024 — 31.05.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 31.03.2026 — 31.05.2032 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 09.12.2024 — 31.05.2032 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 132 185 € ehk 74 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 132 185 € |
| Eesti | 46 102 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 178 287 € | 118 817 € | 195 928 € | 177 320 € | 173 204 € | 153 549 € | 119 739 € |
| Ärikasum | 26 101 € | −24 929 € | 1965 € | −8594 € | 16 725 € | 20 970 € | 20 559 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 157 € | −25 990 € | 2290 € | −8514 € | 16 767 € | 20 983 € | 20 774 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 157 € | −25 990 € | 2290 € | −8514 € | 16 767 € | 20 983 € | 20 774 € |
| Tööjõukulud | 51 515 € | 22 819 € | 49 893 € | 63 053 € | 45 472 € | 57 480 € | 32 465 € |
| Põhivarade kulum | 9795 € | 12 669 € | 12 266 € | 10 550 € | 6932 € | 5812 € | 2139 € |
| Varad kokku | 158 289 € | 93 927 € | 122 782 € | 122 135 € | 114 752 € | 112 582 € | 51 418 € |
| sh käibevarad | 20 117 € | 15 149 € | 16 025 € | 33 033 € | 47 219 € | 46 320 € | 34 883 € |
| sh põhivarad | 138 172 € | 78 778 € | 106 757 € | 89 102 € | 67 533 € | 66 262 € | 16 535 € |
| sh raha | 16 897 € | 12 112 € | 15 840 € | 32 044 € | 31 335 € | 33 235 € | 24 910 € |
| Omakapital | 71 570 € | 53 413 € | 79 403 € | 77 113 € | 85 627 € | 68 860 € | 47 877 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 50 905 € | 76 895 € | 74 605 € | 83 119 € | 66 352 € | 45 369 € | 24 595 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 152 € | 12 314 € | 7001 € | 5962 € | 13 498 € | 13 414 € | 3541 € |
| Pikaajalised kohustised | 65 567 € | 28 200 € | 36 378 € | 39 060 € | 15 627 € | 30 308 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 35 896 € | −12 260 € | 14 231 € | 1956 € | 23 657 € | 26 782 € | 22 698 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 26.06.2025 | 30.06.2024 | 26.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,2 % | 56,9 % | 64,7 % | 63,1 % | 74,6 % | 61,2 % | 93,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,2 % | −21,9 % | 1,2 % | −4,8 % | 9,7 % | 13,7 % | 17,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.