Registrikaart · Äriregistri kanne 14013377
ELEMENT Transformation Shop OÜ
- Registrikood14013377
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202518 743 €
- KMKR numberEE102042429
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ELEMENT Transformation Shop OÜ
- Registrikood
- 14013377
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.03.2016
- KMKR number
- EE102042429
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Peetri tn 7-23
- Aadress kehtib alates
- 05.06.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrea Bigando | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrea Bigando | Juhatuse liige | 14.03.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrea Bigando | otsene osalus | 13.11.2018 |
| Hanna Bigando | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 17.02.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 18 743 € | +7,4 | |
| Müügitulu muutus | 7650 € → 18 743 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258830209
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 17 643 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 17 643 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1100 € |
| 2024 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2025 | 7650 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 4491 € |
| 2023 | Laagriplatsid, vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2023 | Muu majutus EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2023 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 75 899 € |
| 2022 | Laagriplatsid, vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid EMTAK 2008 | 540 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 184 € |
| 2022 | Muu majutus EMTAK 2008 | 47,00 € |
| 2022 | Hotellid ja muu sarnane majutus EMTAK 2008 | 25,00 € |
| 2022 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 10,00 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 61 551 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 150 € |
| 2021 | Hotellid ja muu sarnane majutus EMTAK 2008 | 25,00 € |
| 2021 | Muu majutus EMTAK 2008 | 10,00 € |
| 2021 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 5,00 € |
| 2021 | Laagriplatsid, vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid EMTAK 2008 | 5,00 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 102 000 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 200 € |
| 2020 | Hotellid ja muu sarnane majutus EMTAK 2008 | 25,00 € |
| 2020 | Laagriplatsid, vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid EMTAK 2008 | 20,00 € |
| 2020 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 3,00 € |
| 2020 | Muu majutus EMTAK 2008 | 2,00 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 128 893 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 743 € | 7650 € | 4495 € | 76 705 € | 61 746 € | 102 250 € | 128 893 € |
| Ärikasum | 243 209 € | −8291 € | −30 857 € | −7763 € | 23 866 € | 33 299 € | 33 034 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 243 241 € | −4812 € | −30 840 € | −7761 € | 23 867 € | 33 116 € | 32 939 € |
| Aruandeaasta kasum | 243 241 € | −4812 € | −30 840 € | −7761 € | 23 867 € | 33 116 € | 32 939 € |
| Tööjõukulud | 812 € | 677 € | 718 € | 964 € | 3092 € | 23 257 € | 47 964 € |
| Põhivarade kulum | 995 € | 1086 € | 1275 € | 1564 € | 915 € | 561 € | 375 € |
| Varad kokku | 943 826 € | 1 043 515 € | 843 374 € | 287 590 € | 279 237 € | 186 668 € | 96 538 € |
| sh käibevarad | 36 272 € | 103 466 € | 158 058 € | 154 204 € | 147 531 € | 160 436 € | 94 213 € |
| sh põhivarad | 907 554 € | 940 049 € | 685 316 € | 133 386 € | 131 706 € | 26 232 € | 2325 € |
| sh raha | 32 235 € | 100 866 € | 1628 € | 19 669 € | 11 897 € | 37 525 € | — |
| Omakapital | 326 543 € | 83 302 € | 88 114 € | 116 454 € | 126 715 € | 102 848 € | 69 732 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 80 802 € | 85 614 € | 116 454 € | 124 215 € | 100 348 € | 67 232 € | 8848 € |
| Lühiajalised kohustised | 617 283 € | 960 213 € | 755 260 € | 171 136 € | 152 522 € | 83 820 € | 26 806 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 244 204 € | −7205 € | −29 582 € | −6199 € | 24 781 € | 33 860 € | 33 409 € |
| Aruanne esitatud | 06.07.2026 | 02.04.2025 | 14.06.2024 | 06.06.2023 | 30.06.2022 | 20.10.2021 | 13.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,6 % | 8,0 % | 10,4 % | 40,5 % | 45,4 % | 55,1 % | 72,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1297,8 % | −62,9 % | −686,1 % | −10,1 % | 38,7 % | 32,4 % | 25,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.