Registrikaart · Äriregistri kanne 14014454
Brann OÜ
- Registrikood14014454
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20233684 €
- KMKR numberEE101873068
- Sellel aadressil on registreeritud 2428 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Brann OÜ
- Registrikood
- 14014454
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.03.2016
- KMKR number
- EE101873068
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 3684 € | +0,8 | |
| Müügitulu muutus | 1 894 692 € → 3684 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253358255
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46121 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide vahendamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2023. aastal 3684 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3684 € |
| 2022 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 894 692 € |
| 2021 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 627 328 € |
| 2020 | Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1064 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 3684 € | 1 894 692 € | 1 627 328 € | 1064 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −36 019 € | −35 266 € | −25 291 € | 80 135 € | 54 875 € | 36 082 € | −8443 € |
| Aruandeaasta kasum | −36 019 € | −35 266 € | −25 291 € | 80 135 € | 54 875 € | 36 082 € | −8443 € |
| Tööjõukulud | 12 739 € | 12 617 € | 10 245 € | 8632 € | 6970 € | 7475 € | 7472 € |
| Varad kokku | 113 640 € | 133 670 € | 159 655 € | 185 786 € | 592 599 € | 53 268 € | 51 514 € |
| sh käibevarad | 99 200 € | 112 958 € | 135 684 € | 185 518 € | 592 107 € | 53 268 € | 51 514 € |
| sh raha | 44 985 € | 55 082 € | 79 267 € | 133 584 € | 434 573 € | 2128 € | 47,00 € |
| Omakapital | 43 151 € | 79 170 € | 112 357 € | 137 648 € | 57 513 € | 2636 € | −33 446 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € |
| Lühiajalised kohustised | 70 489 € | 54 500 € | 47 298 € | 48 138 € | 535 086 € | 50 632 € | 84 960 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,0 % | 59,2 % | 70,4 % | 74,1 % | 9,7 % | 4,9 % | -64,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | -686,5 % | 4,2 % | 3,4 % | 3391,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.