Registrikaart · Äriregistri kanne 14015072
DeLuca OÜ
- Registrikood14015072
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202519 920 €
- KMKR numberEE101864255
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DeLuca OÜ
- Registrikood
- 14015072
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.03.2016
- KMKR number
- EE101864255
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Võistluse tn 6/2-106
- Aadress kehtib alates
- 19.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Katrina Van Der Valk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mike Martinus Leonardus Van der Valk | Juhatuse liige | 28.12.2021 |
| Katrina Van der Valk | Juhatuse liige | 18.09.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Katrina Van der Valk | otsene osalus | 05.02.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 19 920 € | +7,6 | |
| Müügitulu muutus | 8343 € → 19 920 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256845226
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 19 184 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 19 184 € |
| 2025 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 736 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 8343 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1061 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 588 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 6630 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 5421 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 11 832 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 6655 € |
| 2020 | 4724 EMTAK 2008 | 851 € |
| 2020 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 160 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 921 € |
| 2019 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 400 € |
| 2019 | 4724 EMTAK 2008 | 296 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 920 € | 8343 € | 1061 € | 588 € | 12 051 € | 19 500 € | 1618 € |
| Ärikasum | −2940 € | −6997 € | −3114 € | −1415 € | 1409 € | 4827 € | −2007 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −280 € | −6334 € | −3454 € | −3212 € | 1888 € | 4827 € | −2007 € |
| Aruandeaasta kasum | −280 € | −6334 € | −3454 € | −3212 € | 1888 € | 4827 € | −2007 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 12 326 € | 10 159 € | 8479 € | 12 804 € | 9053 € | 6165 € | 1598 € |
| sh käibevarad | 12 326 € | 10 159 € | 8479 € | 12 804 € | 9053 € | 6165 € | 1598 € |
| sh põhivarad | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 8170 € | 3407 € | 8479 € | — | — | — | — |
| Omakapital | −5437 € | −5767 € | 567 € | 4021 € | 7233 € | 5345 € | 518 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −7657 € | −1933 € | 1521 € | 4733 € | 2845 € | −1982 € | 25,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 2237 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 820 € | 1080 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 526 € | 15 926 € | 7912 € | 8783 € | 1820 € | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | −6997 € | −3114 € | −1415 € | 1409 € | 4827 € | −2007 € |
| Aruanne esitatud | 17.08.2026 | 10.09.2025 | 06.10.2024 | 16.12.2023 | 15.11.2022 | 29.10.2022 | 29.10.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | −44,1 % | −56,8 % | 6,7 % | 31,4 % | 79,9 % | 86,7 % | 32,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,4 % | −75,9 % | −325,5 % | −546,3 % | 15,7 % | 24,8 % | −124,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.