Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14018647

FixFas OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14018647
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 20254 450 792 €
  • KMKR numberEE101863049

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 22.03.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.03.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FixFas OÜ
Registrikood
14018647
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.03.2016
KMKR number
EE101863049
Aadress
Harju maakond, Kuusalu vald, Sõitme küla, Rannaküla tee 13

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu4 450 792 €+20
Müügitulu muutus4 644 825 € → 4 450 792 €-1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46131Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1,2 mln €2,3 mln €3,5 mln €4,6 mln €2019: 1 759 912 €20192020: 1 640 412 €20202021: 2 295 012 €20212022: 3 591 736 €20222023: 4 296 130 €20232024: 4 644 825 €4 644 825 €20242025: 4 450 792 €4 450 792 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 4 450 792 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20254 450 792 €
2024Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20254 644 825 €
2023Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20084 296 130 €
2022Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20083 591 736 €
2021Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20082 295 012 €
2020Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20081 640 412 €
2019Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 20081 759 912 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 320202021: 320212022: 220222023: 320232024: 4420242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20233
20222
20213
20203
20191
20181
20171
20161

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu4 450 792 €4 644 825 €4 296 130 €3 591 736 €2 295 012 €1 640 412 €1 759 912 €
Ärikasum enne makse108 227 €125 343 €265 516 €152 755 €230 217 €101 273 €138 880 €
Aruandeaasta kasum82 842 €117 203 €233 898 €130 662 €230 217 €101 273 €138 880 €
Tööjõukulud151 531 €137 641 €72 937 €81 953 €76 495 €39 792 €23 106 €
Varad kokku1 403 819 €948 211 €1 374 365 €1 116 093 €980 597 €382 120 €354 810 €
sh käibevarad1 403 819 €948 211 €1 374 365 €1 116 093 €980 597 €382 120 €354 810 €
sh raha348 489 €110 280 €241 739 €247 842 €259 715 €142 367 €121 029 €
Omakapital650 936 €658 094 €661 537 €567 639 €536 977 €306 760 €294 652 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised752 883 €290 117 €712 828 €548 454 €443 620 €75 360 €60 158 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4432331
Omakapitali osakaal varadest46,4 %69,4 %48,1 %50,9 %54,8 %80,3 %83,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,9 %2,5 %5,4 %3,6 %10,0 %6,2 %7,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang