Registrikaart · Äriregistri kanne 14020420
Laidinen Consulting OÜ
- Registrikood14020420
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202540 875 €
- Sellel aadressil on registreeritud 27 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Laidinen Consulting OÜ
- Registrikood
- 14020420
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.03.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 1
- Aadress kehtib alates
- 11.02.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Oleg Laidinen | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Laidinen | Juhatuse liige | 24.03.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Laidinen | otsene osalus | 18.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 40 875 € | +10,5 | |
| Müügitulu muutus | 35 604 € → 40 875 € | +4,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725146527
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9699 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 40 875 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 40 875 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 35 604 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 47 250 € |
| 2022 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 26 800 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2021 | Muu majutus EMTAK 2008 | 4050 € |
| 2021 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 4000 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 11 611 € |
| 2019 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 17 450 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4300 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 875 € | 35 604 € | 47 250 € | 31 222 € | 12 111 € | 11 611 € | 21 825 € |
| Ärikasum | 16 162 € | 11 589 € | 82 713 € | 63 057 € | −4675 € | −6081 € | −10 645 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 211 € | 11 181 € | 82 713 € | 63 057 € | −4675 € | −6081 € | −10 645 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 211 € | 11 181 € | 82 713 € | 63 057 € | −4675 € | −6081 € | −10 645 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 403 € | 6226 € | 13 401 € | 16 135 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 11,00 € | 787 € |
| Varad kokku | 129 498 € | 110 287 € | 114 037 € | 75 489 € | 156 710 € | 38 872 € | 45 343 € |
| sh käibevarad | 81 998 € | 68 087 € | 71 637 € | 52 689 € | 2413 € | 21 252 € | 19 211 € |
| sh põhivarad | 47 500 € | 42 200 € | 42 400 € | 22 800 € | 154 297 € | 17 620 € | 26 132 € |
| sh raha | 28 489 € | 276 € | — | — | — | — | 3502 € |
| Omakapital | 115 562 € | 96 351 € | 109 998 € | 71 801 € | 33 743 € | 38 420 € | 44 501 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 93 851 € | 82 670 € | 24 785 € | 6243 € | 35 920 € | 41 002 € | 52 646 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 936 € | 13 936 € | 4039 € | 1938 € | 818 € | 452 € | 842 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1750 € | 122 149 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 16 162 € | 11 589 € | 82 713 € | 63 057 € | −4675 € | −6070 € | −9858 € |
| Aruanne esitatud | 14.06.2026 | 24.05.2025 | 09.06.2024 | 21.06.2023 | 06.01.2023 | 04.09.2021 | 21.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,2 % | 87,4 % | 96,5 % | 95,1 % | 21,5 % | 98,8 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,0 % | 31,4 % | 175,1 % | 202,0 % | −38,6 % | −52,4 % | −48,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.