Raja Trade OÜ
- Registrikood14020992
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20255689 €
- KMKR numberEE101908904
Üldandmed
- Ärinimi
- Raja Trade OÜ
- Registrikood
- 14020992
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.03.2016
- KMKR number
- EE101908904
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 86-121
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 5689 € | +2,6 |
| Müügitulu muutus | 5840 € → 5689 € | -0,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258415166
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 5689 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 5689 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 5840 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 9673 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 13 964 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 31 899 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 32 666 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 45 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5689 € | 5840 € | 9673 € | 13 964 € | 31 899 € | 32 666 € | 45 600 € |
| Ärikasum enne makse | −1054 € | 1032 € | 1970 € | −1307 € | −2446 € | −1932 € | 496 € |
| Aruandeaasta kasum | −1054 € | 1032 € | 1970 € | −1307 € | −2446 € | −1932 € | 496 € |
| Tööjõukulud | 353 € | 134 € | 1938 € | 3231 € | 8133 € | 9037 € | 7921 € |
| Varad kokku | 3192 € | 4425 € | 3709 € | 1603 € | 3629 € | 2060 € | 5257 € |
| sh käibevarad | 2778 € | 3595 € | 2880 € | 1161 € | 2990 € | 1182 € | 4180 € |
| sh raha | 555 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2992 € | 4045 € | 3013 € | −2306 € | −999 € | 1447 € | 2551 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 200 € | 380 € | 696 € | 3909 € | 4628 € | 613 € | 2706 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,7 % | 91,4 % | 81,2 % | -143,9 % | -27,5 % | 70,2 % | 48,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -18,5 % | 17,7 % | 20,4 % | -9,4 % | -7,7 % | -5,9 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.