Registrikaart · Äriregistri kanne 14021572
SIMERI ESTONIA OÜ
- Registrikood14021572
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025917 312 €
- KMKR numberEE101883359
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SIMERI ESTONIA OÜ
- Registrikood
- 14021572
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.2016
- KMKR number
- EE101883359
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Asula tn 1-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 917 312 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 614 223 € → 917 312 € | +14,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358400514374
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Masinate ja seadmete remont ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 917 312 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 917 312 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 614 223 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 884 533 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 417 218 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 666 224 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 515 392 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 365 206 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 917 312 € | 614 223 € | 884 533 € | 417 218 € | 666 224 € | 515 392 € | 365 206 € |
| Ärikasum enne makse | 2668 € | −2970 € | −30 638 € | 1556 € | 26 787 € | 70,00 € | 17,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 2668 € | −2970 € | −30 638 € | 1556 € | 26 787 € | 70,00 € | 17,00 € |
| Tööjõukulud | 224 619 € | 175 414 € | 147 320 € | 130 761 € | 154 260 € | 145 726 € | 146 998 € |
| Varad kokku | 116 597 € | 129 404 € | 191 243 € | 98 031 € | 251 755 € | 99 350 € | 127 152 € |
| sh käibevarad | 114 247 € | 126 454 € | 191 243 € | 98 031 € | 250 972 € | 91 433 € | 107 806 € |
| sh raha | 51 687 € | 25 475 € | 93 396 € | 7225 € | 99 623 € | 12 948 € | 16 554 € |
| Omakapital | −174 719 € | −177 387 € | −174 417 € | 31 057 € | 29 501 € | 2714 € | 2644 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 291 316 € | 306 791 € | 365 660 € | 66 974 € | 222 254 € | 96 636 € | 124 508 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | -149,8 % | -137,1 % | -91,2 % | 31,7 % | 11,7 % | 2,7 % | 2,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | -0,5 % | -3,5 % | 0,4 % | 4,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.