Registrikaart · Äriregistri kanne 14022324
Deloer Group OÜ
- Registrikood14022324
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202539 614 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Deloer Group OÜ
- Registrikood
- 14022324
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.03.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kuldnoka tn 22
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 39 614 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 82 403 € → 39 614 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
| 69109 | Muud juriidilised toimingud |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 33 035 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 33 035 € |
| 2025 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2025 | 6579 € |
| 2024 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2025 | 53 172 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 29 231 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 46 815 € |
| 2023 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 30 632 € |
| 2022 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 57 856 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 45 000 € |
| 2022 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 4320 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 68 393 € |
| 2021 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 18 521 € |
| 2021 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 4320 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 44 000 € |
| 2020 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 7780 € |
| 2019 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 54 982 € |
| 2019 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 11 034 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 614 € | 82 403 € | 77 448 € | 107 176 € | 91 234 € | 51 780 € | 66 016 € |
| Ärikasum enne makse | −10 438 € | 17 310 € | 28 128 € | 57 529 € | 61 272 € | 24 929 € | 40 073 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 438 € | 17 310 € | 28 128 € | 57 529 € | 61 272 € | 24 929 € | 40 073 € |
| Tööjõukulud | 4258 € | 4729 € | 6449 € | 6008 € | 5547 € | 4412 € | 5063 € |
| Varad kokku | 436 144 € | 424 359 € | 389 953 € | 356 325 € | 285 937 € | 213 143 € | 146 179 € |
| sh käibevarad | 147 331 € | 135 896 € | 93 783 € | 75 305 € | 57 587 € | 12 833 € | 49 173 € |
| sh raha | 147 € | 8712 € | 11 048 € | 10 876 € | 11 457 € | 12 833 € | 49 173 € |
| Omakapital | 249 060 € | 256 377 € | 239 067 € | 213 439 € | 155 910 € | 94 638 € | 69 708 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 65 771 € | 71 821 € | 37 119 € | 37 119 € | 37 119 € | 40 035 € | 1304 € |
| Pikaajalised kohustised | 121 313 € | 96 161 € | 113 767 € | 105 767 € | 92 908 € | 78 470 € | 75 167 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,1 % | 60,4 % | 61,3 % | 59,9 % | 54,5 % | 44,4 % | 47,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −26,3 % | 21,0 % | 36,3 % | 53,7 % | 67,2 % | 48,1 % | 60,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.