Registrikaart · Äriregistri kanne 14026078
Head Management Services OÜ
- Registrikood14026078
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024112 811 €
- KMKR numberEE101871701
- Sellel aadressil on registreeritud 78 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Head Management Services OÜ
- Registrikood
- 14026078
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2016
- KMKR number
- EE101871701
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 112 811 € | +14,5 | |
| Müügitulu muutus | 108 570 € → 112 811 € | +1,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 112 811 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 112 811 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 108 570 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 111 146 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 109 853 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 164 958 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 82 336 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 811 € | 108 570 € | 111 146 € | 109 853 € | 164 958 € | 82 336 € |
| Ärikasum enne makse | 93 239 € | 75 656 € | 75 738 € | 68 846 € | 118 170 € | 37 277 € |
| Aruandeaasta kasum | 93 239 € | 75 656 € | 75 738 € | 68 846 € | 118 170 € | 37 277 € |
| Tööjõukulud | 7661 € | 7661 € | 7661 € | 7661 € | 7661 € | 7661 € |
| Varad kokku | 513 221 € | 400 794 € | 323 090 € | 250 845 € | 192 319 € | 72 013 € |
| sh käibevarad | 137 105 € | 85 045 € | 114 142 € | 32 469 € | 118 099 € | 23 133 € |
| sh raha | 98 608 € | 58 569 € | 84 788 € | 17 074 € | 96 731 € | 6216 € |
| Omakapital | 488 738 € | 395 498 € | 319 843 € | 244 105 € | 175 259 € | 57 089 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 483 € | 5296 € | 3247 € | 6740 € | 17 060 € | 14 924 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 98,7 % | 99,0 % | 97,3 % | 91,1 % | 79,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 82,7 % | 69,7 % | 68,1 % | 62,7 % | 71,6 % | 45,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.