Registrikaart · Äriregistri kanne 14030660
JK Marketing OÜ
- Registrikood14030660
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 10 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- JK Marketing OÜ
- Registrikood
- 14030660
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.04.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2750 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Trummi tn 30j
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jane Kivja | 100 % · 2750 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jane Kivja | Juhatuse liige | 12.04.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jane Täht | otsene osalus | 20.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725272544
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64201 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −90,00 € | −95,00 € | −87,00 € | −88,00 € | −82,00 € | −82,00 € | −81,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 308 401 € | 237 245 € | 345 293 € | 254 699 € | 516 148 € | 298 494 € | 177 516 € |
| Aruandeaasta kasum | 308 401 € | 237 245 € | 345 293 € | 254 699 € | 516 148 € | 298 494 € | 177 516 € |
| Varad kokku | 1 942 667 € | 1 651 837 € | 1 667 228 € | 1 400 518 € | 1 245 635 € | 896 057 € | 823 402 € |
| sh käibevarad | 166 985 € | 168 835 € | 142 201 € | 39 468 € | 35 053 € | 56 631 € | 115 444 € |
| sh põhivarad | 1 775 682 € | 1 483 002 € | 1 525 027 € | 1 361 050 € | 1 210 582 € | 839 426 € | 707 958 € |
| sh raha | 166 985 € | 168 835 € | 142 201 € | 39 468 € | 35 053 € | 56 631 € | 115 444 € |
| Omakapital | 1 831 272 € | 1 556 872 € | 1 542 627 € | 1 362 334 € | 1 245 635 € | 841 557 € | 823 402 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2750 € | 2750 € | 2750 € | 2750 € | 2750 € | 2750 € | 2750 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 520 121 € | 1 316 877 € | 1 194 584 € | 1 104 885 € | 726 737 € | −459 687 € | −356 864 € |
| Lühiajalised kohustised | 111 395 € | 3955 € | 2601 € | 684 € | 0,00 € | 54 500 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 91 010 € | 122 000 € | 37 500 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 17.08.2026 | 01.07.2025 | 24.07.2024 | 25.10.2023 | 19.12.2022 | 05.09.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,3 % | 94,3 % | 92,5 % | 97,3 % | 100,0 % | 93,9 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.