Registrikaart · Äriregistri kanne 14031607
OÜ Videoplaneet
- Registrikood14031607
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025102 784 €
- KMKR numberEE102027004
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Videoplaneet
- Registrikood
- 14031607
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.04.2016
- KMKR number
- EE102027004
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Ameerika tn 12-6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 102 784 € | +14,2 | |
| Müügitulu muutus | 62 692 € → 102 784 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256689477
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 59121 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 102 784 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2025 | 102 784 € |
| 2024 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2025 | 62 692 € |
| 2023 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008 | 59 242 € |
| 2022 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008 | 35 682 € |
| 2021 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008 | 17 160 € |
| 2020 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008 | 15 350 € |
| 2019 | Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008 | 12 570 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 784 € | 62 692 € | 59 242 € | 35 682 € | 17 160 € | 15 350 € | 12 570 € |
| Ärikasum enne makse | 72 413 € | 36 523 € | 32 638 € | 12 323 € | 3254 € | 3068 € | 1315 € |
| Aruandeaasta kasum | 71 285 € | 36 523 € | 32 638 € | 12 323 € | 3254 € | 3068 € | 1315 € |
| Tööjõukulud | 20 088 € | 17 093 € | 12 961 € | 9109 € | 3739 € | 6854 € | 7232 € |
| Varad kokku | 168 051 € | 97 446 € | 59 319 € | 25 944 € | 13 331 € | 11 897 € | 8130 € |
| sh käibevarad | 109 559 € | 75 655 € | 54 309 € | 24 401 € | 12 525 € | 10 500 € | 6141 € |
| sh raha | 99 659 € | 73 182 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 164 413 € | 94 628 € | 58 105 € | 25 944 € | 13 143 € | 9889 € | 6821 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3638 € | 2818 € | 1214 € | 0,00 € | 188 € | 2008 € | 1309 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 97,1 % | 98,0 % | 100,0 % | 98,6 % | 83,1 % | 83,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 69,4 % | 58,3 % | 55,1 % | 34,5 % | 19,0 % | 20,0 % | 10,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.