Registrikaart · Äriregistri kanne 14034215
Prismatech OÜ
- Registrikood14034215
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 202534
- Müügitulu 20251 710 136 €
- KMKR numberEE101877857
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Prismatech OÜ
- Registrikood
- 14034215
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.04.2016
- KMKR number
- EE101877857
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 4/2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 91 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 34 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 710 136 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 426 840 € → 1 710 136 € | +6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 402 312 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 402 312 € |
| 2025 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 307 824 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 881 422 € |
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 545 418 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 474 716 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 393 376 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 223 740 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 182 804 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 9820 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 1 068 510 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 378 211 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 348 144 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 882 289 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 73 693 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 34 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 19 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 22 |
| 2020 | 27 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 710 136 € | 1 426 841 € | 868 092 € | 416 364 € | 1 068 510 € | 726 355 € | 955 982 € |
| Ärikasum enne makse | 56 053 € | −40 045 € | 241 767 € | 3389 € | −207 703 € | −326 139 € | −457 039 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 053 € | −40 045 € | 241 767 € | 3389 € | −207 703 € | −326 139 € | −457 039 € |
| Tööjõukulud | 237 122 € | 164 611 € | 100 783 € | 80 616 € | 217 474 € | 227 065 € | 140 175 € |
| Varad kokku | 466 514 € | 374 823 € | 403 750 € | 148 926 € | 334 936 € | 569 370 € | 1 144 364 € |
| sh käibevarad | 466 514 € | 374 823 € | 403 750 € | 148 926 € | 334 936 € | 538 102 € | 1 105 113 € |
| sh raha | 248 043 € | 11 945 € | 252 462 € | 20 408 € | 58 245 € | 262 833 € | 283 172 € |
| Omakapital | 322 709 € | 266 656 € | 306 701 € | 64 934 € | 61 545 € | 269 248 € | 595 387 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 136 360 € | 84 796 € | 61 647 € | 36 820 € | 214 188 € | 273 022 € | 517 724 € |
| Pikaajalised kohustised | 7445 € | 23 371 € | 35 402 € | 47 172 € | 59 203 € | 27 100 € | 31 253 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 34 | 6 | 19 | 17 | 22 | 27 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,2 % | 71,1 % | 76,0 % | 43,6 % | 18,4 % | 47,3 % | 52,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,3 % | −2,8 % | 27,9 % | 0,8 % | −19,4 % | −44,9 % | −47,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.