Registrikaart · Äriregistri kanne 14037745
Megamyr OÜ
- Registrikood14037745
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 201937 500 €
- KMKR numberEE102140460
- Sellel aadressil on registreeritud 72 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Megamyr OÜ
- Registrikood
- 14037745
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2016
- KMKR number
- EE102140460
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. R. Faehlmanni tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 37 500 € | +10,1 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253474427
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 7022 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2019. aastal 37 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2019 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 37 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 37 500 € |
| Ärikasum enne makse | −200 € | −19 052 € | −156 633 € | −31,00 € | −519 € | −15 058 € | −56 392 € |
| Aruandeaasta kasum | −200 € | −19 052 € | −156 633 € | −31,00 € | −519 € | −15 058 € | −56 392 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 531 067 € | 531 267 € | 525 318 € | 541 954 € | 541 985 € | 542 511 € | 607 736 € |
| sh käibevarad | 380 012 € | 380 212 € | 374 263 € | 290 899 € | 290 930 € | 291 456 € | 356 921 € |
| sh raha | 3869 € | 4114 € | 114 € | 28 397 € | 28 050 € | 28 661 € | 94 359 € |
| Omakapital | 10 067 € | 10 267 € | 4318 € | 10 951 € | 10 982 € | 11 501 € | 26 559 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 3,00 € | 3,00 € | 10,00 € | 3177 € |
| Pikaajalised kohustised | 521 000 € | 521 000 € | 521 000 € | 531 000 € | 531 000 € | 531 000 € | 578 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,9 % | 1,9 % | 0,8 % | 2,0 % | 2,0 % | 2,1 % | 4,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | -150,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.