Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14039371

SSV Holdings OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14039371
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 20238395 €

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 27.04.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.04.2016 2016, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SSV Holdings OÜ
Registrikood
14039371
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.04.2016
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 92-29

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu8395 €+4,1
Müügitulu muutus20 012 € → 8395 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €19 tuh €39 tuh €58 tuh €77 tuh €2019202077 051 €202120228395 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse teenis ettevõte 2023. aastal 8395 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 20088395 €
2022Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 200820 012 €
2021Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 200877 051 €
2020Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 200834 699 €
2019Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 20083901 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201620172018201920202021202202023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu8395 €20 012 €77 051 €34 699 €3901 €
Ärikasum enne makse−62 334 €−37 149 €45 239 €29 891 €21 329 €
Aruandeaasta kasum−63 767 €−37 232 €45 048 €29 891 €21 329 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku63 846 €97 879 €135 111 €90 064 €63 365 €
sh käibevarad61 721 €95 754 €129 653 €81 272 €63 365 €
Omakapital34 112 €97 879 €135 111 €90 064 €60 173 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised29 734 €0,00 €0,00 €3192 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest53,4 %100,0 %100,0 %100,0 %95,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−759,6 %−186,0 %58,5 %86,1 %546,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang