Online Trading OÜ
- Registrikood14042367
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20253313 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Online Trading OÜ
- Registrikood
- 14042367
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.05.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kevade tn 5-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 3313 € | +0,4 |
| Müügitulu muutus | 2866 € → 3313 € | +4,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73121 | Reklaami vahendamine meedias | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2025. aastal 3313 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 3313 € |
| 2024 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 2866 € |
| 2023 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 965 € |
| 2022 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 1352 € |
| 2021 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 4625 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 4465 € |
| 2019 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 2080 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3313 € | 2866 € | 965 € | 1352 € | 4625 € | 4465 € | 2080 € |
| Ärikasum enne makse | 1998 € | −372 € | −170 € | −4251 € | 1873 € | −1201 € | 740 € |
| Aruandeaasta kasum | 1998 € | −372 € | −170 € | −4251 € | 1873 € | −1201 € | 740 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3017 € | 788 € | 1160 € | 1331 € | 5582 € | 1494 € | 2368 € |
| sh käibevarad | 2435 € | 206 € | 494 € | 56,00 € | 3698 € | 1202 € | 1765 € |
| sh raha | 2435 € | 206 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2435 € | 437 € | 809 € | 979 € | 4730 € | 1257 € | 2059 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 582 € | 351 € | 351 € | 352 € | 852 € | 237 € | 309 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,7 % | 55,5 % | 69,7 % | 73,6 % | 84,7 % | 84,1 % | 87,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 60,3 % | -13,0 % | -17,6 % | -314,4 % | 40,5 % | -26,9 % | 35,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.