Registrikaart · Äriregistri kanne 14042967
Proventus Trading OÜ
- Registrikood14042967
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025131 465 €
- Sellel aadressil on registreeritud 137 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Proventus Trading OÜ
- Registrikood
- 14042967
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.05.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karu tn 14-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 131 465 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 505 051 € → 131 465 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 131 465 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 131 465 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 505 051 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 92 360 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 438 072 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 216 141 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2 751 961 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 550 621 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 465 € | 505 051 € | 92 360 € | 438 072 € | 216 141 € | 2 751 961 € | 1 550 621 € |
| Ärikasum enne makse | 6202 € | −4412 € | 8883 € | 3603 € | 1466 € | 2498 € | 2865 € |
| Aruandeaasta kasum | 6202 € | −4412 € | 8883 € | 3603 € | 1466 € | 2498 € | 2865 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 850 € | 5196 € | 4771 € | 3036 € |
| Varad kokku | 961 507 € | 1 018 911 € | 599 119 € | 648 631 € | 454 940 € | 333 740 € | 843 520 € |
| sh käibevarad | 961 507 € | 1 018 911 € | 599 119 € | 648 631 € | 454 940 € | 333 740 € | 843 520 € |
| sh raha | 506 € | 195 € | 247 € | 11 688 € | 164 € | 589 € | 319 604 € |
| Omakapital | 23 937 € | 17 735 € | 22 147 € | 13 264 € | 9661 € | 8195 € | 5698 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 937 570 € | 1 001 176 € | 576 972 € | 635 367 € | 445 279 € | 325 545 € | 837 822 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,5 % | 1,7 % | 3,7 % | 2,0 % | 2,1 % | 2,5 % | 0,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,7 % | −0,9 % | 9,6 % | 0,8 % | 0,7 % | 0,1 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.