Registrikaart · Äriregistri kanne 14044484
Betonest Group OÜ
- Registrikood14044484
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025527 327 €
- KMKR numberEE101923471
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Betonest Group OÜ
- Registrikood
- 14044484
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2016
- KMKR number
- EE101923471
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 5-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 527 327 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 622 728 € → 527 327 € | -4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258052652
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 527 327 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 527 327 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 622 728 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 656 695 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 592 058 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 453 928 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 359 721 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 693 982 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 15 |
| 2018 | 22 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 527 327 € | 622 728 € | 656 695 € | 592 058 € | 453 928 € | 359 721 € | 693 982 € |
| Ärikasum enne makse | 117 813 € | 143 756 € | 156 657 € | 137 637 € | 97 139 € | 69 686 € | 100 409 € |
| Aruandeaasta kasum | 96 941 € | 113 000 € | 133 378 € | 95 436 € | 97 139 € | 27 302 € | 77 909 € |
| Tööjõukulud | 203 970 € | 241 981 € | 271 638 € | 216 535 € | 167 086 € | 166 767 € | 361 239 € |
| Varad kokku | 204 378 € | 182 443 € | 272 906 € | 248 086 € | 342 317 € | 168 085 € | 330 422 € |
| sh käibevarad | 187 880 € | 140 692 € | 186 923 € | 133 552 € | 190 323 € | 124 688 € | 138 638 € |
| sh raha | 145 148 € | 96 640 € | 138 980 € | 58 459 € | 110 140 € | 78 144 € | 89 342 € |
| Omakapital | 141 699 € | 118 758 € | 176 022 € | 142 644 € | 222 208 € | 125 069 € | 279 868 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 62 679 € | 23 175 € | 40 594 € | 33 372 € | 32 258 € | 32 398 € | 17 682 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 40 510 € | 56 290 € | 72 070 € | 87 851 € | 10 618 € | 32 872 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 11 | 12 | 10 | 12 | 7 | 15 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,3 % | 65,1 % | 64,5 % | 57,5 % | 64,9 % | 74,4 % | 84,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,4 % | 18,1 % | 20,3 % | 16,1 % | 21,4 % | 7,6 % | 11,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.