Onloov OÜ
- Registrikood14045472
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20259741 €
- KMKR numberEE101986434
Üldandmed
- Ärinimi
- Onloov OÜ
- Registrikood
- 14045472
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2016
- KMKR number
- EE101986434
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Puuvilla tn 19c
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
36/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 9741 € | +4,7 |
| Müügitulu muutus | 62 489 € → 9741 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253314059
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 9741 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 9741 € |
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 62 489 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 47 341 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 51 858 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 54 250 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 97 887 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 63 947 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9741 € | 62 489 € | 47 341 € | 51 858 € | 54 250 € | 97 887 € | 63 947 € |
| Ärikasum enne makse | −14 832 € | −62,00 € | −8375 € | 6413 € | −15 707 € | 18 869 € | 20 905 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 832 € | −62,00 € | −8375 € | 6413 € | −15 707 € | 18 869 € | 20 905 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 14 111 € | 10 271 € | 12 054 € | 24 196 € | 41 309 € | 23 310 € |
| Varad kokku | 14 227 € | 32 636 € | 36 568 € | 37 076 € | 31 947 € | 47 251 € | 33 616 € |
| sh käibevarad | 14 227 € | 32 551 € | 34 266 € | 33 761 € | 26 954 € | 41 272 € | 26 424 € |
| sh raha | 1,00 € | 8825 € | 3540 € | 3035 € | 4523 € | 4228 € | 11 027 € |
| Omakapital | 11 807 € | 26 639 € | 26 701 € | 35 076 € | 28 663 € | 44 370 € | 25 501 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2420 € | 5997 € | 9867 € | 2000 € | 3284 € | 2881 € | 3669 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 4446 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,0 % | 81,6 % | 73,0 % | 94,6 % | 89,7 % | 93,9 % | 75,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -152,3 % | -0,1 % | -17,7 % | 12,4 % | -29,0 % | 19,3 % | 32,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.