Registrikaart · Äriregistri kanne 14046632
Fortimet OÜ
- Registrikood14046632
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025146 943 €
- KMKR numberEE101877624
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Fortimet OÜ
- Registrikood
- 14046632
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.05.2016
- KMKR number
- EE101877624
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Gonsiori tn 29-66
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 146 943 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 71 647 € → 146 943 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253033308
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46821 | Metallide ja metallimaakide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metallide ja metallimaakide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 146 943 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metallide ja metallimaakide hulgimüük EMTAK 2025 | 146 943 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 71 347 € |
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 300 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 162 971 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 141 900 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 105 193 € |
| 2021 | Fotograafia EMTAK 2008 | 14 542 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 45 435 € |
| 2020 | Fotograafia EMTAK 2008 | 3310 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 495 987 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 146 943 € | 71 647 € | 162 971 € | 141 900 € | 119 735 € | 48 745 € | 495 987 € |
| Ärikasum enne makse | 2314 € | −5061 € | 1891 € | −4798 € | −1282 € | −12 035 € | −14 628 € |
| Aruandeaasta kasum | 2314 € | −5061 € | 1891 € | −4798 € | −1282 € | −12 035 € | −14 628 € |
| Tööjõukulud | 11 239 € | 11 239 € | 2388 € | 0,00 € | 0,00 € | 3837 € | 20 815 € |
| Varad kokku | 15 983 € | 4134 € | 20 481 € | 19 234 € | 27 361 € | 8804 € | 32 916 € |
| sh käibevarad | 15 983 € | 3927 € | 19 446 € | 17 369 € | 27 361 € | 7610 € | 30 527 € |
| sh raha | 411 € | 153 € | 2763 € | — | — | 5498 € | 14 757 € |
| Omakapital | 1374 € | −940 € | 4120 € | 2229 € | 7027 € | 8309 € | 20 344 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 609 € | 5074 € | 16 361 € | 17 005 € | 20 334 € | 495 € | 12 572 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,6 % | -22,7 % | 20,1 % | 11,6 % | 25,7 % | 94,4 % | 61,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | -7,1 % | 1,2 % | -3,4 % | -1,1 % | -24,7 % | -2,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.