Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14049458

Nord Security OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 5670 €
  • Registrikood14049458
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025175 655 €
  • KMKR numberEE101934350
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5670 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

27/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 16.05.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.05.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Nord Security OÜ
Registrikood
14049458
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.05.2016
KMKR number
EE101934350
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Männiku tee 104
Aadress kehtib alates
15.11.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Märten Jakobson50 % · 1250 €Ainuomand02.09.2023
Atko Hansumäe50 % · 1250 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Atko HansumäeJuhatuse liige16.05.2016
Janar PaasJuhatuse liige04.05.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Märten Jakobsonotsene osalus12.09.2018
Atko Hansumäeotsene osalus12.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 27 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu175 655 €+16,3
Müügitulu muutus325 879 € → 175 655 €-13,8
Maksuvõlgnimekirjas 5670 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43212Signalisatsioonisüsteemide paigaldaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €110 tuh €219 tuh €329 tuh €438 tuh €2019202020212022438 457 €20232024175 655 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine teenis ettevõte 2025. aastal 175 655 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025175 655 €
2024Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025325 879 €
2023Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008438 457 €
2022Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008384 787 €
2021Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008278 654 €
2020Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008244 565 €
2020Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200814 652 €
2019Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008164 787 €
2019Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 200884 547 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Turvamine TurvateenusedTegevuslubaKehtiv01.07.2024
Ehitamine ja hooldamineMajandustegevusteadeKehtiv22.04.2021

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02356201620172018201920206202120222023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20235
20226
20216
20205
20195
20185
20174
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu187 706 €345 308 €481 568 €425 682 €296 268 €274 130 €266 297 €
Ärikasum8262 €−105 462 €36 696 €21 979 €18 529 €32 211 €13 532 €
Kasum enne tulumaksustamist3136 €−107 012 €34 932 €20 598 €18 529 €32 211 €13 532 €
Aruandeaasta kasum3136 €−107 012 €32 794 €20 598 €18 529 €32 211 €13 532 €
Tööjõukulud99 531 €152 062 €159 165 €140 472 €135 666 €67 466 €52 221 €
Põhivarade kulum1428 €18 250 €4145 €3785 €5760 €4953 €2477 €
Varad kokku64 903 €49 417 €147 404 €114 481 €91 077 €81 542 €36 797 €
sh käibevarad44 095 €28 082 €97 763 €78 699 €50 268 €38 529 €16 502 €
sh põhivarad20 808 €21 335 €49 641 €35 782 €40 809 €43 013 €20 295 €
sh raha3457 €1157 €18 719 €12 727 €9053 €3651 €3648 €
Omakapital37 053 €33 917 €140 929 €108 135 €87 537 €69 008 €36 797 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum31 417 €138 429 €105 635 €85 037 €66 508 €34 297 €20 765 €
Lühiajalised kohustised27 850 €15 500 €6475 €6346 €3540 €4665 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €7869 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4456655
Ärikasum enne kulumit9690 €−87 212 €40 841 €25 764 €24 289 €37 164 €16 009 €
Aruanne esitatud30.06.202627.06.202527.06.202430.06.202330.06.202202.07.202130.10.2020
Omakapitali osakaal varadest57,1 %68,6 %95,6 %94,5 %96,1 %84,6 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,7 %−31,0 %6,8 %4,8 %6,3 %11,8 %5,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5670 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang