Registrikaart · Äriregistri kanne 14050496
NTE Varahaldus OÜ
- Registrikood14050496
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202522 629 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NTE Varahaldus OÜ
- Registrikood
- 14050496
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.05.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Madara tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 22 629 € | +8,1 | |
| Müügitulu muutus | 45 310 € → 22 629 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256802630
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82101 | Büroohaldus ja selle abitegevused | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Büroohaldus ja selle abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 14 950 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Büroohaldus ja selle abitegevused EMTAK 2025 | 14 950 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7679 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 33 490 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 11 820 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 23 189 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 6480 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 68 050 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 30 070 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 396 140 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 661 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 480 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 7700 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1200 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 220 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 1500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 629 € | 45 485 € | 29 669 € | 98 121 € | 420 601 € | 28 390 € | 23 720 € |
| Ärikasum enne makse | −68 713 € | 832 386 € | 238 018 € | 80 319 € | 413 890 € | 78 160 € | 82 739 € |
| Aruandeaasta kasum | −68 713 € | 832 386 € | 238 018 € | 80 319 € | 413 890 € | 78 160 € | 82 739 € |
| Tööjõukulud | 9675 € | 3225 € | 0,00 € | 0,00 € | 7345 € | 2777 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 936 274 € | 2 008 312 € | 1 174 587 € | 935 907 € | 860 843 € | 571 861 € | 693 465 € |
| sh käibevarad | 1 882 074 € | 1 953 012 € | 1 002 987 € | 815 807 € | 738 343 € | 166 861 € | 227 340 € |
| sh raha | 14 268 € | 198 146 € | 11 848 € | 83 960 € | 21 475 € | 133 985 € | 34 355 € |
| Omakapital | 1 935 122 € | 2 003 835 € | 1 171 449 € | 933 431 € | 853 112 € | 439 222 € | 361 063 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1152 € | 4477 € | 3138 € | 2476 € | 7731 € | 132 639 € | 332 402 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,1 % | 76,8 % | 52,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −303,7 % | 1830,0 % | 802,2 % | 81,9 % | 98,4 % | 275,3 % | 348,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.