Registrikaart · Äriregistri kanne 14051372
Vervo Eesti OÜ
- Registrikood14051372
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20252 515 923 €
- KMKR numberEE101892117
- Sellel aadressil on registreeritud 73 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vervo Eesti OÜ
- Registrikood
- 14051372
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.05.2016
- KMKR number
- EE101892117
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepise tn 1
- Aadress kehtib alates
- 17.04.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Maris Dreimanis | 90 % · 2250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Dmitri Beloussov | 10 % · 250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Beloussov | Juhatuse liige | 15.04.2020 |
| Māris Dreimanis | Juhatuse liige | 15.04.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Maris Dreimanis | otsene osalus | 22.10.2018 |
| Dmitri Beloussov | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 03.04.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 2 515 923 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 511 390 € → 2 515 923 € | +0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255637097
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 2 515 923 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 2 515 923 € |
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 2 511 390 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 3 029 609 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 3 192 904 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 2 797 338 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 986 823 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 1 495 182 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 881 668 € ehk 75 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Läti | 1 246 542 € |
| Eesti | 634 255 € |
| Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud | 263 914 € |
| Suurbritannia | 233 777 € |
| Itaalia | 124 970 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 12 465 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 515 923 € | 2 511 390 € | 3 029 609 € | 3 192 904 € | 2 797 338 € | 1 986 823 € | 1 495 182 € |
| Ärikasum | 55 896 € | 11 920 € | 39 157 € | 14 405 € | 7788 € | 5992 € | 2659 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 55 898 € | 11 924 € | 39 157 € | 14 406 € | 7853 € | 6540 € | 2663 € |
| Aruandeaasta kasum | 55 898 € | 11 924 € | 39 157 € | 14 406 € | 7853 € | 6540 € | 2663 € |
| Tööjõukulud | 127 832 € | 134 070 € | 144 272 € | 140 460 € | 80 132 € | 65 446 € | 4078 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 3146 € | 3432 € | 3013 € | 3204 € | 1869 € | — |
| Varad kokku | 316 219 € | 316 878 € | 317 954 € | 306 366 € | 267 169 € | 327 990 € | 219 225 € |
| sh käibevarad | 316 219 € | 316 878 € | 305 388 € | 290 368 € | 256 242 € | 313 859 € | 219 225 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 12 566 € | 15 998 € | 10 927 € | 14 131 € | — |
| sh raha | 22 827 € | 21 326 € | 56 081 € | 27 232 € | 4886 € | 46 640 € | 63 205 € |
| Omakapital | 79 705 € | 40 807 € | 48 883 € | 19 726 € | 12 306 € | 11 453 € | 14 562 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 21 307 € | 26 383 € | 7226 € | 2820 € | 1953 € | 2413 € | 9399 € |
| Lühiajalised kohustised | 236 514 € | 276 071 € | 269 071 € | 286 640 € | 254 863 € | 316 537 € | 204 663 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 3 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 55 896 € | 15 066 € | 42 589 € | 17 418 € | 10 992 € | 7861 € | — |
| Aruanne esitatud | 15.05.2026 | 18.03.2025 | 22.06.2024 | 28.06.2023 | 30.06.2022 | 29.06.2021 | 08.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,2 % | 12,9 % | 15,4 % | 6,4 % | 4,6 % | 3,5 % | 6,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,2 % | 0,5 % | 1,3 % | 0,5 % | 0,3 % | 0,3 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.