Registrikaart · Äriregistri kanne 14053738
Kliimatooted OÜ
- Registrikood14053738
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025460 506 €
- KMKR numberEE101880255
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2679 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kliimatooted OÜ
- Registrikood
- 14053738
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.05.2016
- KMKR number
- EE101880255
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Kostivere alevik, Mõisa tee 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 460 506 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 485 430 € → 460 506 € | -1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2679 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256233221
- Veebilehtkliimatooted.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 460 506 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 460 506 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 485 430 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 622 843 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 564 029 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 588 590 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 376 205 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 302 926 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 460 506 € | 485 430 € | 622 843 € | 564 029 € | 588 590 € | 376 205 € | 302 926 € |
| Ärikasum enne makse | 44 686 € | −42 928 € | −7173 € | 17 100 € | 308 € | 11 213 € | 16 745 € |
| Aruandeaasta kasum | 44 686 € | −42 928 € | −7173 € | 17 100 € | 308 € | 11 213 € | 16 745 € |
| Tööjõukulud | 135 826 € | 182 607 € | 177 489 € | 173 469 € | 140 857 € | 97 846 € | 35 721 € |
| Varad kokku | 114 270 € | 87 839 € | 135 153 € | 109 089 € | 132 495 € | 75 121 € | 39 151 € |
| sh käibevarad | 52 673 € | 21 221 € | 42 392 € | 47 093 € | 66 212 € | 48 350 € | 35 262 € |
| sh raha | 15 566 € | 9243 € | 23 749 € | 17 385 € | 34 817 € | 22 973 € | 6523 € |
| Omakapital | 47 468 € | 2782 € | 45 711 € | 52 884 € | 35 784 € | 35 476 € | 24 263 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 624 € | 41 471 € | 28 361 € | 34 529 € | 68 548 € | 24 076 € | 14 888 € |
| Pikaajalised kohustised | 33 178 € | 43 586 € | 61 081 € | 21 676 € | 28 163 € | 15 569 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 8 | 8 | 10 | 9 | 6 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,5 % | 3,2 % | 33,8 % | 48,5 % | 27,0 % | 47,2 % | 62,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,7 % | -8,8 % | -1,2 % | 3,0 % | 0,1 % | 3,0 % | 5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2679 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.