Registrikaart · Äriregistri kanne 14056317
Capybara OÜ
- Registrikood14056317
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025126 406 €
- KMKR numberEE102362866
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Capybara OÜ
- Registrikood
- 14056317
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2016
- KMKR number
- EE102362866
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 42-23
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vladislav Dmitrijevitš | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vladislav Dmitrijevitš | Juhatuse liige | 26.05.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vladislav Dmitrijevitš | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 126 406 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 429 650 € → 126 406 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258094032
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 126 406 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 126 406 € |
| 2024 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 429 650 € |
| 2023 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 822 154 € |
| 2022 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 299 284 € |
| 2021 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 141 303 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 160 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 299 284 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Malta | 80 521 € |
| Gibraltar | 79 930 € |
| Curaçao | 62 155 € |
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 43 304 € |
| Küpros | 27 698 € |
| Belize | 3482 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 2194 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 406 € | 429 650 € | 822 154 € | 299 284 € | 141 303 € | 0,00 € | 160 € |
| Ärikasum | 52 973 € | 231 294 € | 179 877 € | 67 809 € | 65 844 € | −23,00 € | 148 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 53 015 € | 232 121 € | 176 735 € | 67 809 € | 65 844 € | −23,00 € | 148 € |
| Aruandeaasta kasum | 33 271 € | 222 318 € | 169 235 € | 67 809 € | 65 844 € | −23,00 € | 148 € |
| Tööjõukulud | 20 919 € | 20 396 € | 20 396 € | 18 683 € | 3384 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 1951 € | 1101 € | 734 € | 183 € | — | — | — |
| Varad kokku | 422 431 € | 458 473 € | 281 934 € | 137 078 € | 69 074 € | 2641 € | 2664 € |
| sh käibevarad | 420 604 € | 456 820 € | 279 180 € | 135 429 € | 69 074 € | 2641 € | 2664 € |
| sh põhivarad | 1827 € | 1653 € | 2754 € | 1649 € | — | — | — |
| sh raha | 409 653 € | 437 999 € | 108 388 € | 107 315 € | 26 302 € | — | — |
| Omakapital | 418 417 € | 455 146 € | 275 528 € | 136 294 € | 68 485 € | 2641 € | 2664 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 382 396 € | 230 078 € | 103 543 € | 65 735 € | 0,00 € | 164 € | 16,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 4014 € | 3327 € | 6406 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 784 € | 589 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 54 924 € | 232 395 € | 180 611 € | 67 992 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 22.04.2025 | 30.06.2024 | 01.04.2023 | 11.04.2022 | 01.04.2021 | 08.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,0 % | 99,3 % | 97,7 % | 99,4 % | 99,1 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,3 % | 51,7 % | 20,6 % | 22,7 % | 46,6 % | — | 92,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.