ArhDetail OÜ
- Registrikood14057400
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20253190 €
Üldandmed
- Ärinimi
- ArhDetail OÜ
- Registrikood
- 14057400
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Tiiru tn 7-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 3190 € | +0,3 |
| Müügitulu muutus | 7330 € → 3190 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253426292
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71111 | Arhitektitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Arhitektitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 3190 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 3190 € |
| 2024 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 7330 € |
| 2023 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 3300 € |
| 2022 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 450 € |
| 2020 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 11 650 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3190 € | 7330 € | 3300 € | 0,00 € | 450 € | 0,00 € | 11 650 € |
| Ärikasum enne makse | 536 € | 3340 € | 2689 € | −923 € | −1642 € | −5582 € | 2046 € |
| Aruandeaasta kasum | 536 € | 3340 € | 2689 € | −923 € | −1642 € | −5582 € | 2046 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5780 € |
| Varad kokku | 7608 € | 7072 € | 3913 € | 1043 € | 1966 € | 1989 € | 7618 € |
| sh käibevarad | 5538 € | 4212 € | 263 € | 1043 € | 1695 € | 1126 € | 5531 € |
| sh raha | 3419 € | 1668 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 7608 € | 7072 € | 3732 € | 1043 € | 1966 € | 1108 € | 6690 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 181 € | 0,00 € | 0,00 € | 881 € | 928 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 95,4 % | 100,0 % | 100,0 % | 55,7 % | 87,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,8 % | 45,6 % | 81,5 % | — | -364,9 % | — | 17,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.