Svetera OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 108 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14057854
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025293 018 €
- KMKR numberEE101928793
Üldandmed
- Ärinimi
- Svetera OÜ
- Registrikood
- 14057854
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2016
- KMKR number
- EE101928793
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
78/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 |
| Müügitulu | 293 018 € | +18,4 |
| Müügitulu muutus | 228 259 € → 293 018 € | +8,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43331 | Põranda- ja seinakatete paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 293 018 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 293 018 € |
| 2024 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 228 259 € |
| 2023 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 305 545 € |
| 2022 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 278 753 € |
| 2021 | Krohvimine EMTAK 2008 | 364 576 € |
| 2020 | Krohvimine EMTAK 2008 | 334 011 € |
| 2019 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 428 740 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 293 018 € | 228 259 € | 305 545 € | 278 753 € | 364 576 € | 334 011 € | 428 740 € |
| Ärikasum enne makse | 4364 € | −19 641 € | 1038 € | −2256 € | 29 169 € | 10 606 € | 19 067 € |
| Aruandeaasta kasum | 1199 € | −16 759 € | −3828 € | −1235 € | 26 216 € | 5468 € | 8679 € |
| Tööjõukulud | 120 742 € | 99 637 € | 124 833 € | 114 203 € | 147 788 € | 147 339 € | 165 340 € |
| Varad kokku | 67 623 € | 68 443 € | 81 476 € | 92 972 € | 101 053 € | 84 961 € | 142 552 € |
| sh käibevarad | 56 400 € | 45 892 € | 47 352 € | 54 061 € | 51 515 € | 43 792 € | 91 196 € |
| sh raha | 45 624 € | 25 272 € | 27 112 € | 26 969 € | 13 624 € | 18 078 € | 59 523 € |
| Omakapital | 50 650 € | 49 451 € | 66 211 € | 70 039 € | 71 274 € | 45 058 € | 95 475 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 973 € | 18 992 € | 12 450 € | 20 118 € | 21 418 € | 26 106 € | 27 951 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 2815 € | 2815 € | 8361 € | 13 797 € | 19 126 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,9 % | 72,3 % | 81,3 % | 75,3 % | 70,5 % | 53,0 % | 67,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | -7,3 % | -1,3 % | -0,4 % | 7,2 % | 1,6 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.