Registrikaart · Äriregistri kanne 14058782
Alphalogic OÜ
- Registrikood14058782
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025900 €
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Alphalogic OÜ
- Registrikood
- 14058782
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jan Ilves | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jan Ilves | Juhatuse liige | 10.08.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jan Ilves | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 900 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37259081435
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73121 | Reklaami vahendamine meedias | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2025. aastal 900 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 900 € |
| 2023 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 3276 € |
| 2022 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 13 976 € |
| 2021 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 75 858 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 602 604 € |
| 2019 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 193 829 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 900 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 900 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 900 € | 0,00 € | 3276 € | 13 976 € | 75 858 € | 602 604 € | 193 829 € |
| Ärikasum | −20 417 € | −16 458 € | −12 112 € | −3432 € | 1 054 332 € | 542 673 € | 147 434 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 118 827 € | 395 851 € | 250 886 € | −241 185 € | 1 373 861 € | 552 356 € | 147 544 € |
| Aruandeaasta kasum | 118 827 € | 346 280 € | 247 387 € | −256 566 € | 1 367 949 € | 547 090 € | 139 398 € |
| Tööjõukulud | 10 780 € | 11 278 € | 10 532 € | 10 405 € | 9321 € | 10 957 € | 9282 € |
| Põhivarade kulum | 494 € | 609 € | 596 € | 459 € | 195 € | 193 € | 193 € |
| Varad kokku | 2 150 426 € | 2 080 535 € | 1 899 622 € | 1 673 537 € | 2 002 957 € | 666 265 € | 145 095 € |
| sh käibevarad | 35 742 € | 85 223 € | 68 762 € | 83 917 € | 165 558 € | 217 108 € | 143 447 € |
| sh põhivarad | 2 114 684 € | 1 995 312 € | 1 830 860 € | 1 589 620 € | 1 837 399 € | 449 157 € | 1648 € |
| sh raha | 25 500 € | 67 011 € | 52 159 € | 67 280 € | 146 377 € | 151 248 € | 138 347 € |
| Omakapital | 2 150 241 € | 2 031 414 € | 1 897 978 € | 1 672 095 € | 2 000 789 € | 664 435 € | 142 345 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 028 906 € | 1 682 626 € | 1 648 083 € | 1 926 153 € | 630 332 € | 114 837 € | 439 € |
| Lühiajalised kohustised | 185 € | 49 121 € | 1644 € | 1442 € | 2168 € | 1830 € | 2750 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −19 923 € | −15 849 € | −11 516 € | −2973 € | 1 054 527 € | 542 866 € | 147 627 € |
| Aruanne esitatud | 23.03.2026 | 27.03.2025 | 29.01.2024 | 08.03.2023 | 11.02.2022 | 26.02.2021 | 27.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 97,6 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,7 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13 203,0 % | — | 7551,5 % | −1835,8 % | 1803,3 % | 90,8 % | 71,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.