Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14060081

RAVIK INTER OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 9856 €
  • Registrikood14060081
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20223
  • Müügitulu 2022116 724 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 9856 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 02.06.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.06.2016 2016, Viimane aruanne 2022, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RAVIK INTER OÜ
Registrikood
14060081
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.06.2016
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
20 000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Everestum OÜ100 % · 20 000 €Ainuomand22.02.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Lauri Hansbergkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige18.07.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu116 724 €+14,7
Müügitulu muutus115 585 € → 116 724 €+0,3
Maksuvõlgnimekirjas 9856 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €35 tuh €70 tuh €105 tuh €140 tuh €140 254 €201920202021116 724 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Rõivaste jaemüük teenis ettevõte 2022. aastal 92 194 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Rõivaste jaemüük EMTAK 200892 194 €
2022Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 200824 530 €
2021Rõivaste jaemüük EMTAK 2008112 645 €
2021Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 20082940 €
2020Rõivaste jaemüük EMTAK 2008116 951 €
2020Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 200820 923 €
2019Rõivaste jaemüük EMTAK 2008121 375 €
2019Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 200818 879 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01223201620172018201932020202132022
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20223
20213
20203
20192
20181
20171
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2022202120202019
Müügitulu116 724 €115 585 €137 874 €140 254 €
Ärikasum3763 €37 890 €31 663 €16 785 €
Kasum enne tulumaksustamist3425 €37 680 €31 663 €16 785 €
Aruandeaasta kasum3425 €37 680 €31 663 €16 785 €
Tööjõukulud27 780 €20 528 €24 842 €21 674 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku208 095 €206 412 €196 893 €153 045 €
sh käibevarad208 095 €206 412 €196 893 €153 045 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha1766 €6772 €326 €2263 €
Omakapital166 743 €163 318 €125 638 €93 975 €
sh osa- või aktsiakapital20 000 €20 000 €20 000 €20 000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum143 318 €105 638 €73 975 €57 190 €
Lühiajalised kohustised41 352 €43 094 €71 255 €59 070 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3332
Ärikasum enne kulumit3763 €37 890 €31 663 €16 785 €
Aruanne esitatud05.09.202316.08.202219.08.202122.09.2020
Omakapitali osakaal varadest80,1 %79,1 %63,8 %61,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,9 %32,6 %23,0 %12,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 9856 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang