Project Group GD OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 304 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14060170
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2022571 375 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Project Group GD OÜ
- Registrikood
- 14060170
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.06.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
59/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 571 375 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 713 846 € → 571 375 € | -6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37127704199
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 96099 | Muu teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2022. aastal 472 466 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 472 466 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 72 821 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 26 088 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 594 901 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 64 856 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 54 089 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 480 181 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 86 090 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 74 881 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 7303 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 218 684 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 202 564 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 107 716 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 60 751 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | 0,00 € | 571 375 € | 713 846 € | 648 455 € | 589 715 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2861 € | 6233 € | −100 007 € | 188 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2861 € | 6233 € | −100 007 € | 188 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 383 860 € | 383 860 € | 383 860 € | 383 860 € | 409 762 € | 382 423 € | 390 241 € |
| sh käibevarad | 225 028 € | 225 028 € | 225 028 € | 225 028 € | 250 930 € | 223 591 € | 231 409 € |
| sh raha | 12 642 € | 12 642 € | 12 642 € | 12 642 € | 14 178 € | 6508 € | 9860 € |
| Omakapital | 18 604 € | 18 604 € | 18 604 € | 18 604 € | 15 743 € | 9510 € | 109 517 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 262 256 € | 262 256 € | 262 256 € | 262 256 € | 291 019 € | 269 913 € | 177 724 € |
| Pikaajalised kohustised | 103 000 € | 103 000 € | 103 000 € | 103 000 € | 103 000 € | 103 000 € | 103 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,8 % | 4,8 % | 4,8 % | 4,8 % | 3,8 % | 2,5 % | 28,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 0,5 % | 0,9 % | -15,4 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.