Registrikaart · Äriregistri kanne 14060342
Plaza Viimsi OÜ
- Registrikood14060342
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 202412
- Müügitulu 2024700 159 €
- KMKR numberEE101893420
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Plaza Viimsi OÜ
- Registrikood
- 14060342
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.06.2016
- KMKR number
- EE101893420
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Sõpruse tee 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 700 159 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 704 732 € → 700 159 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5611 | Restoranitegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranitegevus teenis ettevõte 2024. aastal 700 159 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 700 159 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 704 732 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 553 456 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 503 586 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 514 069 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 422 876 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 12 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 13 |
| 2020 | 12 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 700 159 € | 704 732 € | 553 456 € | 503 586 € | 514 069 € | 422 876 € |
| Ärikasum enne makse | 6219 € | 16 518 € | 10 888 € | −8577 € | 14 486 € | 21 731 € |
| Aruandeaasta kasum | 6219 € | 16 518 € | 10 888 € | −8577 € | 14 486 € | 21 731 € |
| Tööjõukulud | 248 379 € | 217 782 € | 164 102 € | 155 261 € | 118 473 € | 119 494 € |
| Varad kokku | 198 201 € | 189 201 € | 166 294 € | 152 530 € | 165 968 € | 130 794 € |
| sh käibevarad | 74 016 € | 65 182 € | 70 220 € | 60 870 € | 76 985 € | 83 386 € |
| sh raha | 64 012 € | 51 307 € | 62 866 € | 51 765 € | 71 303 € | 77 525 € |
| Omakapital | 150 259 € | 144 040 € | 127 522 € | 116 634 € | 125 210 € | 110 724 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 47 942 € | 45 161 € | 38 772 € | 35 896 € | 40 758 € | 20 070 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 12 | 11 | 13 | 12 | 13 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,8 % | 76,1 % | 76,7 % | 76,5 % | 75,4 % | 84,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | 2,3 % | 2,0 % | −1,7 % | 2,8 % | 5,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.