Registrikaart · Äriregistri kanne 14061726
Gibson OÜ
- Registrikood14061726
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025490 676 €
- KMKR numberEE101893909
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6576 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 27 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Gibson OÜ
- Registrikood
- 14061726
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.06.2016
- KMKR number
- EE101893909
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 12 // Suur-Karja tn 20
- Aadress kehtib alates
- 23.08.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Barback OÜ | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Kohvilinn OÜ | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 07.11.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristin Kalmu | Juhatuse liige | 06.06.2016 |
| Jaanus Üksik | Juhatuse liige | 06.06.2016 |
| Tarass Markin | Juhatuse liige | 18.07.2017 |
| Irina Markina | Juhatuse liige | 19.12.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Üksik | otsene osalus | 03.09.2018 |
| Tarass Markin | otsene osalus | 03.09.2018 |
| Irina Markina | otsene osalus | 03.09.2018 |
| Kristin Kalmu | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 490 676 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 484 800 € → 490 676 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 6576 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725512209
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56301 | Jookide serveerimine | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide serveerimine teenis ettevõte 2025. aastal 463 426 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jookide serveerimine EMTAK 2025 | 463 426 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 27 250 € |
| 2024 | Jookide serveerimine EMTAK 2025 | 472 701 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 12 099 € |
| 2023 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 434 072 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 69 620 € |
| 2022 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 370 739 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 63 500 € |
| 2021 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 177 158 € |
| 2020 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 181 465 € |
| 2019 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 320 432 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 22.08.2016 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 490 676 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 490 676 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 490 676 € | 484 800 € | 503 692 € | 434 239 € | 177 158 € | 181 465 € | 320 432 € |
| Ärikasum | 28 755 € | 7292 € | 74 092 € | 100 163 € | 25 693 € | −14 881 € | 31 601 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 805 € | 2698 € | 71 493 € | 98 483 € | 23 668 € | −17 038 € | 31 601 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 805 € | 354 € | 56 534 € | 91 075 € | 21 806 € | −17 038 € | 25 601 € |
| Tööjõukulud | 174 233 € | 179 299 € | 125 051 € | 92 846 € | 32 690 € | 56 776 € | 103 359 € |
| Põhivarade kulum | 2796 € | 1896 € | 655 € | 4999 € | 7184 € | 7184 € | 7038 € |
| Varad kokku | 139 671 € | 125 053 € | 157 128 € | 135 876 € | 58 003 € | 69 426 € | 70 624 € |
| sh käibevarad | 100 728 € | 80 296 € | 133 973 € | 110 781 € | 37 094 € | 41 334 € | 35 348 € |
| sh põhivarad | 38 943 € | 44 757 € | 23 155 € | 25 095 € | 20 909 € | 28 092 € | 35 276 € |
| sh raha | 33 055 € | 48 063 € | 78 320 € | 67 641 € | 25 251 € | 37 748 € | 33 753 € |
| Omakapital | 65 216 € | 39 411 € | 52 657 € | 86 074 € | 30 806 € | 26 000 € | 43 038 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 36 661 € | 36 307 € | −6377 € | −7501 € | 6500 € | 40 538 € | 14 937 € |
| Lühiajalised kohustised | 66 558 € | 66 999 € | 72 933 € | 40 608 € | 8463 € | 20 514 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 7897 € | 18 643 € | 31 538 € | 9194 € | 18 734 € | 22 912 € | 27 586 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 8 | 5 | 6 | 6 | 8 | 9 |
| Ärikasum enne kulumit | 31 551 € | 9188 € | 74 747 € | 105 162 € | 32 877 € | −7697 € | 38 639 € |
| Aruanne esitatud | 06.07.2026 | 30.06.2025 | 02.07.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 30.06.2021 | 11.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,7 % | 31,5 % | 33,5 % | 63,3 % | 53,1 % | 37,4 % | 60,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,3 % | 0,1 % | 11,2 % | 21,0 % | 12,3 % | −9,4 % | 8,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 6576 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.