Registrikaart · Äriregistri kanne 14062298
MTJ OÜ
- Registrikood14062298
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20252530 €
- KMKR numberEE101884248
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MTJ OÜ
- Registrikood
- 14062298
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.06.2016
- KMKR number
- EE101884248
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 161-15
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kelvingi MTJ OÜ | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Merle Juhkami | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Merle Juhkami | Juhatuse liige | 06.06.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Merle Juhkami | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 22.10.2018 |
| Kirsi-Marja Sjöblom | kaudne osalus | 20.01.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 2530 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 2760 € → 2530 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725163439
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52269 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 2530 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 2530 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 2760 € |
| 2023 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 6269 € |
| 2022 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7892 € |
| 2021 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7795 € |
| 2020 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 6741 € |
| 2019 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 6787 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2530 € | 2760 € | 6269 € | 7892 € | 7795 € | 6741 € | 6787 € |
| Ärikasum | 27 513 € | 63 731 € | 117 830 € | 341 869 € | 631 419 € | 641 185 € | 245 290 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 514 € | 63 731 € | 117 830 € | 341 925 € | 636 450 € | 641 185 € | 245 309 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 591 € | 43 952 € | 74 292 € | 283 770 € | 538 430 € | 542 835 € | 245 309 € |
| Tööjõukulud | 14 363 € | 13 947 € | 15 162 € | 14 303 € | 15 253 € | 15 253 € | 13 429 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 350 € | 700 € | 350 € | 261 € |
| Varad kokku | 12 927 € | 60 873 € | 291 616 € | 330 745 € | 552 574 € | 553 867 € | 258 962 € |
| sh käibevarad | 12 927 € | 60 873 € | 291 616 € | 330 745 € | 552 224 € | 552 817 € | 258 712 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 350 € | 1050 € | 250 € |
| sh raha | 11 887 € | 56 289 € | 136 949 € | 326 375 € | 506 436 € | 338 275 € | 201 196 € |
| Omakapital | 8548 € | 57 957 € | 288 424 € | 293 614 € | 540 930 € | 552 048 € | 257 461 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −4543 € | 11 505 € | 211 632 € | 7344 € | 0,00 € | 6713 € | 9652 € |
| Lühiajalised kohustised | 4379 € | 2916 € | 3192 € | 37 131 € | 11 644 € | 1819 € | 1501 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 27 513 € | 63 731 € | 117 830 € | 342 219 € | 632 119 € | 641 535 € | 245 551 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 13.06.2025 | 16.05.2024 | 03.12.2023 | 28.12.2022 | 08.02.2022 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,1 % | 95,2 % | 98,9 % | 88,8 % | 97,9 % | 99,7 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 418,6 % | 1592,5 % | 1185,1 % | 3595,7 % | 6907,4 % | 8052,7 % | 3614,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.