Mutu OÜ
- Registrikood14062430
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202539 185 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Mutu OÜ
- Registrikood
- 14062430
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Vana-Keila mnt 24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 39 185 € | +10,3 |
| Müügitulu muutus | 37 980 € → 39 185 € | +1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3725114648
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 39 185 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 39 185 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 37 980 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 39 280 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 36 468 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 34 550 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 38 028 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 36 984 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 185 € | 37 980 € | 39 280 € | 36 468 € | 34 550 € | 38 028 € | 36 984 € |
| Ärikasum enne makse | 19 283 € | 11 691 € | 16 224 € | 15 299 € | −252 € | 9616 € | 7702 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 283 € | 11 691 € | 16 224 € | 15 299 € | −252 € | 9616 € | 7702 € |
| Tööjõukulud | 16 599 € | 20 380 € | 17 903 € | 15 436 € | 24 703 € | 11 117 € | 12 286 € |
| Varad kokku | 38 294 € | 23 853 € | 23 320 € | 21 146 € | 9747 € | 34 690 € | 24 057 € |
| sh käibevarad | 38 294 € | 23 853 € | 23 320 € | 21 146 € | 9747 € | 34 690 € | 24 057 € |
| sh raha | 5914 € | 7723 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 38 294 € | 19 011 € | 23 320 € | 21 146 € | 9747 € | 33 099 € | 23 483 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 4842 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1591 € | 574 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 79,7 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 95,4 % | 97,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 49,2 % | 30,8 % | 41,3 % | 42,0 % | -0,7 % | 25,3 % | 20,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.