Cobitex OÜ
- Registrikood14062690
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Cobitex OÜ
- Registrikood
- 14062690
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Loosi küla, Hindi-Jakobi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 220 € → 0,00 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253585177
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01631 | Saagikoristusjärgsed tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Saagikoristusjärgsed tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 220 € |
| 2023 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 700 € |
| 2021 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2020 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 900 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 220 € | 0,00 € | 700 € | 3000 € | 900 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 880 € | −725 € | 1353 € | 321 € | 30,00 € | 371 € | 428 € |
| Aruandeaasta kasum | 880 € | −725 € | 1353 € | 321 € | 30,00 € | 371 € | 428 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1859 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 8882 € | 8002 € | 8728 € | 7464 € | 7056 € | 7026 € | 6656 € |
| sh käibevarad | 8882 € | 8002 € | 8329 € | 5463 € | 4194 € | 3303 € | 4514 € |
| sh raha | 8882 € | 8002 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 8882 € | 8002 € | 8728 € | 7377 € | 7056 € | 7026 € | 6656 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 87,00 € | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 98,8 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -329,5 % | — | 45,9 % | 1,0 % | 41,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.