Registrikaart · Äriregistri kanne 14062973
Sokkamets OÜ
- Registrikood14062973
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202577 441 €
- KMKR numberEE101987954
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sokkamets OÜ
- Registrikood
- 14062973
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.06.2016
- KMKR number
- EE101987954
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raudtee tn 24
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Toivo Sokk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kairi Sokk | Juhatuse liige | 08.08.2016 |
| Toivo Sokk | Juhatuse liige | 15.06.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Toivo Sokk | otsene osalus | 10.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 77 441 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 104 376 € → 77 441 € | -7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725035715
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 77 441 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 77 441 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 104 376 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 151 209 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 144 919 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 104 874 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 103 242 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 79 453 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Metsakorraldustööde tegevusluba Keskkond | Tegevusluba | Kehtiv | 04.07.2017 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 151 209 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 151 209 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 441 € | 104 376 € | 151 209 € | 144 919 € | 104 874 € | 103 242 € | 79 453 € |
| Ärikasum | 1060 € | 22 066 € | 97 177 € | 38 631 € | 16 857 € | 45 736 € | 27 956 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 183 € | 20 564 € | 95 528 € | 38 048 € | 16 192 € | 44 869 € | 26 941 € |
| Aruandeaasta kasum | 7898 € | 5501 € | 87 002 € | 30 546 € | 13 983 € | 37 369 € | 26 941 € |
| Tööjõukulud | 14 151 € | 12 845 € | 12 923 € | 11 238 € | 10 590 € | 9589 € | 8041 € |
| Põhivarade kulum | 17 905 € | 18 032 € | 16 715 € | 13 493 € | 15 076 € | 13 435 € | 11 100 € |
| Varad kokku | 126 601 € | 131 932 € | 165 657 € | 114 388 € | 150 270 € | 154 356 € | 123 076 € |
| sh käibevarad | 81 970 € | 69 396 € | 86 137 € | 92 810 € | 106 779 € | 99 418 € | 75 311 € |
| sh põhivarad | 44 631 € | 62 536 € | 79 520 € | 21 578 € | 43 491 € | 54 938 € | 47 765 € |
| sh raha | 32 829 € | 51 008 € | 77 981 € | 74 484 € | 83 343 € | 56 514 € | 67 160 € |
| Omakapital | 102 106 € | 66 856 € | 131 355 € | 87 376 € | 86 830 € | 82 847 € | 76 728 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 91 458 € | 58 605 € | 41 603 € | 54 080 € | 70 097 € | 42 728 € | 47 037 € |
| Lühiajalised kohustised | 8150 € | 44 379 € | 10 085 € | 27 012 € | 46 065 € | 48 913 € | 18 670 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 345 € | 20 697 € | 24 217 € | 0,00 € | 17 375 € | 22 596 € | 27 678 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 965 € | 40 098 € | 113 892 € | 52 124 € | 31 933 € | 59 171 € | 39 056 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 29.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 26.06.2021 | 05.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,7 % | 50,7 % | 79,3 % | 76,4 % | 57,8 % | 53,7 % | 62,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,2 % | 5,3 % | 57,5 % | 21,1 % | 13,3 % | 36,2 % | 33,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.