Registrikaart · Äriregistri kanne 14063091
STDA group OÜ
- Registrikood14063091
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2023434 318 €
- Sellel aadressil on registreeritud 53 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- STDA group OÜ
- Registrikood
- 14063091
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.06.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Mere pst 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 434 318 € | +19,9 | |
| Müügitulu muutus | 738 403 € → 434 318 € | -12,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255606035
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52291 | Veoste ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veoste ekspedeerimine teenis ettevõte 2023. aastal 434 318 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 434 318 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 738 403 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 572 304 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 444 005 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 761 277 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 434 318 € | 738 403 € | 572 304 € | 444 005 € | 761 277 € |
| Ärikasum enne makse | −48,00 € | −64,00 € | −15 231 € | 20 081 € | 2121 € | 3641 € | 15 907 € |
| Aruandeaasta kasum | −48,00 € | −64,00 € | −18 481 € | 18 681 € | 421 € | 516 € | 7660 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 28 491 € | 26 375 € | 22 940 € | 22 713 € | 24 012 € |
| Varad kokku | 10 565 € | 10 613 € | 14 809 € | 113 853 € | 190 381 € | 158 920 € | 149 151 € |
| sh käibevarad | 10 565 € | 10 613 € | 14 809 € | 113 116 € | 189 686 € | 158 054 € | 137 841 € |
| sh raha | 10 565 € | 10 604 € | 10 203 € | 3426 € | 74 792 € | 56 487 € | 6500 € |
| Omakapital | 10 565 € | 10 613 € | 10 676 € | 43 407 € | 33 326 € | 40 605 € | 47 389 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 4133 € | 70 446 € | 136 718 € | 96 425 € | 101 762 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 20 337 € | 21 890 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 72,1 % | 38,1 % | 17,5 % | 25,6 % | 31,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | -4,3 % | 2,5 % | 0,1 % | 0,1 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.