Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14064191

Devbreak OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14064191
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202533 300 €
  • KMKR numberEE102005275

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 09.06.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.06.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Devbreak OÜ
Registrikood
14064191
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.06.2016
KMKR number
EE102005275
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kaera tn 22-503

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu33 300 €+9,7
Müügitulu muutus36 661 € → 33 300 €-2,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €20 tuh €41 tuh €61 tuh €82 tuh €2019: 81 916 €81 916 €20192020: 30 500 €20202021: 33 856 €20212022: 12 120 €20222023: 15 995 €20232024: 36 661 €20242025: 33 300 €33 300 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 33 300 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202533 300 €
2024Programmeerimine EMTAK 202536 661 €
2023Programmeerimine EMTAK 200815 995 €
2022Programmeerimine EMTAK 200812 120 €
2021Programmeerimine EMTAK 200833 856 €
2020Programmeerimine EMTAK 200830 500 €
2019Programmeerimine EMTAK 200881 916 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 1120202021: 120212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20201
20190
20180
20170
20160

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu33 300 €36 661 €15 995 €12 120 €33 856 €30 500 €81 916 €
Ärikasum enne makse−28 068 €35 135 €34 390 €−59 112 €19 507 €9762 €41 138 €
Aruandeaasta kasum−28 068 €35 135 €34 390 €−59 112 €19 507 €9762 €41 138 €
Tööjõukulud35 572 €49 145 €16 753 €21 768 €25 848 €27 887 €27 527 €
Varad kokku89 219 €126 730 €79 896 €45 445 €105 661 €85 262 €78 408 €
sh käibevarad89 219 €126 730 €77 091 €40 211 €96 651 €74 152 €62 444 €
sh raha7074 €7683 €6615 €7143 €17 206 €29 764 €28 610 €
Omakapital86 563 €114 631 €79 496 €45 220 €104 332 €84 825 €75 296 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2656 €12 099 €400 €225 €1329 €437 €3112 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000110
Omakapitali osakaal varadest97,0 %90,5 %99,5 %99,5 %98,7 %99,5 %96,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-84,3 %95,8 %215,0 %-487,7 %57,6 %32,0 %50,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang