Registrikaart · Äriregistri kanne 14066646
Leidykla Helios OÜ
- Registrikood14066646
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025160 279 €
- KMKR numberEE102627860
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Leidykla Helios OÜ
- Registrikood
- 14066646
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.06.2016
- KMKR number
- EE102627860
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Töökoja tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 160 279 € | +15,9 | |
| Müügitulu muutus | 123 844 € → 160 279 € | +8,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725186655
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58111 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 160 279 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2025 | 160 279 € |
| 2024 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2025 | 123 844 € |
| 2023 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 20 710 € |
| 2022 | Raamatute kirjastamine EMTAK 2008 | 444 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 523 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 522 € |
| 2019 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 649 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 160 279 € | 123 844 € | 20 710 € | 444 € | 523 € | 522 € | 649 € |
| Ärikasum enne makse | −19 948 € | 17 304 € | 2877 € | 89,00 € | 180 € | 189 € | 402 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 948 € | 17 304 € | 2877 € | 89,00 € | 180 € | 189 € | 402 € |
| Tööjõukulud | 4709 € | 1301 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 208 202 € | 136 349 € | 63 235 € | 3614 € | 3525 € | 3345 € | 3156 € |
| sh käibevarad | 208 202 € | 136 349 € | 63 235 € | 3614 € | 3525 € | 3345 € | 3156 € |
| sh raha | 2915 € | 3408 € | 3383 € | 3205 € | 3353 € | 3314 € | 3140 € |
| Omakapital | 3846 € | 23 794 € | 6490 € | 3614 € | 3525 € | 3345 € | 3156 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 204 356 € | 112 555 € | 56 745 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,8 % | 17,5 % | 10,3 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −12,4 % | 14,0 % | 13,9 % | 20,0 % | 34,4 % | 36,2 % | 61,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.