Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14069314

MCF Group Estonia OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14069314
  • Asutatud2016 (10 a)
  • Töötajaid 202514
  • Müügitulu 20252 982 883 €
  • KMKR numberEE101940577

Usaldusväärsuse indeks

87/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 20.06.2016Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.06.2016 2016, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MCF Group Estonia OÜ
Registrikood
14069314
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.06.2016
KMKR number
EE101940577
Osa- või aktsiakapital
34 022 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla, Alajaama tee 1
Aadress kehtib alates
26.01.2022

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Greenergy Data Centers OÜ74,45 % · 25 329 €Ainuomand01.12.2020
Tensor Genesis OÜ25,55 % · 8693 €Ainuomand03.07.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kert EvertJuhatuse liige20.06.2016
Toomas KellJuhatuse liige19.09.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kert Evertkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige30.09.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg10 aastat registris+25
Töötajate arv14 töötajat viimases aruandes+14
Müügitulu2 982 883 €+20
Müügitulu muutus2 370 257 € → 2 982 883 €+7,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
63101Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €746 tuh €1,5 mln €2,2 mln €3 mln €2019202020212022202320242 982 883 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 2 982 883 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus EMTAK 20252 982 883 €
2024Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus EMTAK 20252 370 257 €
2023Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 20081 529 160 €
2022Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008517 306 €
2021Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 200812 711 €
2020Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 20083300 €
2019Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 20083600 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Sideteenuse osutamineMajandustegevusteadeKehtiv07.05.2020

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 2 982 883 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti2 982 883 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0715222920162017201820192020202129202220232024142025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202514
202415
202328
202229
202121
202010
20193
20181
20171
20161

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 982 883 €2 370 257 €1 529 160 €517 306 €12 771 €3300 €3600 €
Ärikasum−2 633 407 €−3 865 781 €−4 556 885 €−4 396 721 €−2 529 650 €−603 562 €−295 903 €
Kasum enne tulumaksustamist−4 756 359 €−5 934 174 €−6 342 884 €−6 214 256 €−3 678 414 €−646 378 €−293 500 €
Aruandeaasta kasum−4 756 359 €−5 934 174 €−6 342 884 €−6 214 256 €−3 678 414 €−646 378 €−293 500 €
Tööjõukulud854 899 €1 520 549 €1 527 200 €1 363 094 €728 132 €250 557 €128 191 €
Põhivarade kulum2 326 924 €2 332 715 €2 343 565 €1 343 100 €28 274 €11 315 €3113 €
Varad kokku40 460 260 €42 309 745 €46 171 112 €47 817 527 €42 008 567 €21 007 372 €3 976 065 €
sh käibevarad1 725 887 €1 338 993 €3 124 255 €3 885 648 €2 341 421 €592 886 €2 772 055 €
sh põhivarad38 734 373 €40 970 752 €43 046 857 €43 931 879 €39 667 146 €20 414 486 €1 204 010 €
sh raha1 263 802 €854 693 €2 772 102 €2 639 541 €1 583 063 €186 404 €2 733 737 €
Omakapital3 921 612 €8 677 972 €14 612 146 €14 955 030 €13 169 286 €8 575 815 €966 877 €
sh osa- või aktsiakapital25 329 €25 329 €25 329 €25 329 €25 329 €25 329 €10 687 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−23 335 936 €−17 401 761 €−11 058 877 €−4 844 621 €−1 166 207 €−519 829 €−226 329 €
Lühiajalised kohustised1 299 909 €2 427 407 €1 709 697 €852 861 €3 322 273 €10 324 959 €3 009 188 €
Pikaajalised kohustised35 238 739 €31 204 366 €29 849 269 €32 009 636 €25 517 008 €2 106 598 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1415282921103
Ärikasum enne kulumit−306 483 €−1 533 066 €−2 213 320 €−3 053 621 €−2 501 376 €−592 247 €−292 790 €
Aruanne esitatud15.06.202630.06.202526.06.202413.06.202319.08.202230.06.202118.06.2020
AuditeeritudJahJahJahJahJahJahJah
Omakapitali osakaal varadest9,7 %20,5 %31,6 %31,3 %31,3 %40,8 %24,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−159,5 %−250,4 %−414,8 %−1201,3 %−28 802,9 %−19 587,2 %−8152,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang