Registrikaart · Äriregistri kanne 14073994
Houlgate OÜ
- Registrikood14073994
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2022249 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Houlgate OÜ
- Registrikood
- 14073994
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.07.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 30-56
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Michel Maurice Beigbeder | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jérome Jean Yves Michel Félix Beigbeder | Juhatuse liige | 04.07.2016 |
| Michel Maurice Beigbeder | Juhatuse liige | 29.03.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Michel Maurice Beigbeder | otsene osalus | 29.06.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 249 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 34,00 € → 249 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2022. aastal 249 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 249 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34,00 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 142 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2340 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 249 € | 34,00 € | 142 € | 2340 € |
| Ärikasum | 40 641 € | −307 € | −409 € | −404 € | 15 357 € | 27 159 € | 5525 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 157 148 € | 4001 € | 3957 € | 43 298 € | 85 975 € | 97 965 € | 5568 € |
| Aruandeaasta kasum | 157 148 € | 4001 € | 3957 € | 43 298 € | 85 975 € | 97 965 € | 5568 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 1 520 657 € | 1 320 266 € | 1 252 988 € | 1 182 689 € | 1 089 391 € | 1 003 416 € | 669 830 € |
| sh käibevarad | 34 371 € | 34 828 € | 34 977 € | 35 289 € | 303 002 € | 220 623 € | 233 530 € |
| sh põhivarad | 1 486 286 € | 1 285 438 € | 1 218 011 € | 1 147 400 € | 786 389 € | 782 793 € | 436 300 € |
| sh raha | 34 371 € | 34 828 € | 34 977 € | 35 289 € | 303 002 € | 220 623 € | 18 530 € |
| Omakapital | 396 372 € | 239 224 € | 238 905 € | 234 948 € | 191 650 € | 105 675 € | 7710 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 236 474 € | 232 473 € | 232 198 € | 188 900 € | 102 925 € | 4960 € | −608 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 124 285 € | 1 081 042 € | 1 014 083 € | 947 741 € | 897 741 € | 897 741 € | 662 120 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 21.06.2026 | 29.06.2025 | 23.06.2024 | 26.11.2023 | 11.07.2022 | 22.01.2021 | 23.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,1 % | 18,1 % | 19,1 % | 19,9 % | 17,6 % | 10,5 % | 1,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 17 388,8 % | 252 867,6 % | 68 989,4 % | 237,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.