Registrikaart · Äriregistri kanne 14074002
Manihaus OÜ
- Registrikood14074002
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202530 000 €
- Sellel aadressil on registreeritud 95 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Manihaus OÜ
- Registrikood
- 14074002
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.07.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 30 000 € | +9,2 | |
| Müügitulu muutus | 20 000 € → 30 000 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 30 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 30 000 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 20 000 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2022 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 5000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 000 € | 20 000 € | 6000 € | 5000 € | — | — | — |
| Ärikasum enne makse | 800 773 € | 606 158 € | 603 455 € | 754 988 € | −27,00 € | −12,00 € | −12,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 800 773 € | 606 158 € | 603 455 € | 754 988 € | −27,00 € | −12,00 € | −12,00 € |
| Tööjõukulud | 26 734 € | 24 984 € | 2082 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 1 544 797 € | 1 353 371 € | 1 346 775 € | 1 492 437 € | 737 449 € | 737 476 € | 737 488 € |
| sh käibevarad | 809 797 € | 618 371 € | 611 775 € | 757 437 € | 2449 € | 2476 € | 2488 € |
| sh raha | 9779 € | 9316 € | 5775 € | 2437 € | 2449 € | 2476 € | 2488 € |
| Omakapital | 1 543 769 € | 1 352 050 € | 1 345 892 € | 1 492 437 € | 737 449 € | 737 476 € | 737 488 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 737 500 € | 737 500 € | 737 500 € | 737 500 € | 737 500 € | 737 500 € | 737 500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1028 € | 1321 € | 883 € | — | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2669,2 % | 3030,8 % | 10057,6 % | 15099,8 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.