Registrikaart · Äriregistri kanne 14075214
MTI02 Holding OÜ
- Registrikood14075214
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20233
- Müügitulu 202393 983 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 34 284 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MTI02 Holding OÜ
- Registrikood
- 14075214
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.07.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Bg-Est Management UÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 22.10.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tanel Berg | Juhatuse liige | 11.08.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Märten Rohtla | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 22 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 93 983 € | +13,8 | |
| Müügitulu muutus | 183 499 € → 93 983 € | -14,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 34 284 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 44 877 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 44 877 € |
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 43 741 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 5365 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 183 499 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 510 052 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 466 788 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 260 949 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 3 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 93 983 € | 183 499 € | 510 052 € | 466 788 € | 260 949 € |
| Ärikasum | 16 835 € | 8104 € | 15 282 € | 31 598 € | 36 803 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 674 € | 3299 € | 11 171 € | 30 132 € | 35 872 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 717 € | 2874 € | 6448 € | 22 332 € | 35 872 € |
| Tööjõukulud | 33 435 € | 80 784 € | 284 461 € | 248 576 € | 120 700 € |
| Põhivarade kulum | 18 940 € | 22 994 € | 20 092 € | 11 579 € | 9962 € |
| Varad kokku | 96 388 € | 107 721 € | 183 163 € | 147 427 € | 89 016 € |
| sh käibevarad | 40 295 € | 14 459 € | 53 539 € | 61 778 € | 62 551 € |
| sh põhivarad | 56 093 € | 93 262 € | 129 624 € | 85 649 € | 26 465 € |
| sh raha | 38 335 € | 12 706 € | 15 112 € | 18 413 € | 31 317 € |
| Omakapital | 31 038 € | 26 181 € | 25 888 € | 42 914 € | 51 782 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 17 571 € | 20 557 € | 16 690 € | 17 832 € | 13 160 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 147 € | 43 522 € | 103 983 € | 87 026 € | 31 092 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 203 € | 38 018 € | 53 292 € | 17 487 € | 6142 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 6 | 8 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 35 775 € | 31 098 € | 35 374 € | 43 177 € | 46 765 € |
| Aruanne esitatud | 10.09.2024 | 30.06.2023 | 20.06.2022 | 30.06.2021 | 19.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,2 % | 24,3 % | 14,1 % | 29,1 % | 58,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,4 % | 1,6 % | 1,3 % | 4,8 % | 13,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 34 284 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.