Registrikaart · Äriregistri kanne 14080468
Klar Welt OÜ
- Registrikood14080468
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025209 373 €
- KMKR numberEE101904924
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Klar Welt OÜ
- Registrikood
- 14080468
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.07.2016
- KMKR number
- EE101904924
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karu tn 18-12
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Reet Miitel | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Jaanus Miitel | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Reet Miitel | Juhatuse liige | 13.07.2016 |
| Jaanus Miitel | Juhatuse liige | 23.10.2017 |
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 209 373 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 211 079 € → 209 373 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725120522
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47251 | Jookide jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 209 373 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 209 373 € |
| 2024 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 211 079 € |
| 2023 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 193 918 € |
| 2022 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 203 899 € |
| 2021 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 69 074 € |
| 2020 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 710 € |
| 2019 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 260 312 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 209 373 € | 211 079 € | 193 918 € | 203 899 € | 69 074 € | 710 € | 260 312 € |
| Ärikasum | 36 264 € | 23 967 € | 12 363 € | 8476 € | −24 411 € | −25 509 € | 51 261 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 36 004 € | 23 685 € | 11 245 € | 8477 € | −24 512 € | −26 083 € | 51 261 € |
| Aruandeaasta kasum | 36 004 € | 23 685 € | 11 245 € | 8477 € | −24 512 € | −26 083 € | 51 261 € |
| Tööjõukulud | 29 518 € | 40 147 € | 40 318 € | 29 191 € | 13 695 € | 14 227 € | 48 870 € |
| Varad kokku | 159 525 € | 152 182 € | 125 611 € | 101 962 € | 68 912 € | 82 226 € | 178 206 € |
| sh käibevarad | 157 886 € | 150 543 € | 125 611 € | 101 962 € | 68 912 € | 82 226 € | 178 206 € |
| sh põhivarad | 1639 € | 1639 € | — | — | — | — | — |
| sh raha | 146 039 € | 142 998 € | 111 749 € | 100 002 € | 49 952 € | 70 871 € | 173 597 € |
| Omakapital | 137 125 € | 101 121 € | 77 436 € | 66 191 € | 57 714 € | 82 226 € | 108 309 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 98 621 € | 74 936 € | 63 691 € | 55 214 € | 79 726 € | 105 809 € | 54 548 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 400 € | 51 061 € | 48 175 € | 35 771 € | 11 198 € | 0,00 € | 69 897 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 8 |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 01.06.2023 | 01.02.2023 | 19.08.2021 | 16.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,0 % | 66,4 % | 61,6 % | 64,9 % | 83,8 % | 100,0 % | 60,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,2 % | 11,2 % | 5,8 % | 4,2 % | −35,5 % | −3673,7 % | 19,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.