MIKL OÜ
- Registrikood14086347
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20246448 €
Üldandmed
- Ärinimi
- MIKL OÜ
- Registrikood
- 14086347
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.07.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 263b-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
37/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 6448 € | +3,1 |
| Müügitulu muutus | 10 299 € → 6448 € | -11,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37259012803
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 6448 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 6448 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 10 299 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 11 081 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 20 227 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 41 880 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 46 422 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6448 € | 10 299 € | 11 081 € | 20 227 € | 41 880 € | 46 422 € |
| Ärikasum enne makse | −517 € | 757 € | −189 € | −4364 € | −5561 € | 10 351 € |
| Aruandeaasta kasum | −517 € | 757 € | −189 € | −4364 € | −5561 € | 7858 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 2000 € | 6636 € | 28 352 € | 17 696 € |
| Varad kokku | 3970 € | 6684 € | 3724 € | 3936 € | 14 421 € | 20 292 € |
| sh käibevarad | 3970 € | 6684 € | 3724 € | 3936 € | 14 421 € | 20 292 € |
| sh raha | 3362 € | 6684 € | 3406 € | 3926 € | 8893 € | 8892 € |
| Omakapital | 3933 € | 4450 € | 3693 € | 3882 € | 8246 € | 13 807 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 37,00 € | 2234 € | 31,00 € | 54,00 € | 6175 € | 6485 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 66,6 % | 99,2 % | 98,6 % | 57,2 % | 68,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,0 % | 7,4 % | -1,7 % | -21,6 % | -13,3 % | 16,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.